gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Paloma Beach Resort-Side / Antalya (videolu tanıtım)

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

paloma beach resort, side-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler

PALOMA BEACH RESORT

Kumköy Mevkii TR-07330
    Side / Antalya
    TURKEY
    Phone: +90 242 7560606
    Fax: +90 242 7560620

Paloma Beach Resort-Side / Antalya (videolu tanıtım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pemar Beach Resort Otel-Antalya (videolu tanıtım)

Pemar Beach Resort Otel-Antalya (videolu tanıtım)

pemar beach resort otel, antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, adresi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pemar Beach Resort Otel Örenşehir Mevkii Tepealtı - Manavgat / Antalya Tel: 0242 766 47 47 (pbx) Fax:0242 766 47 77 E-posta: [email protected] http://www.dailymotion.com/video/xel5z3_pemar-beach-resort-tatilrehberi24-c_travel#from=embed
  2. Xanadu Resort Hotel-Belek / Antalya (videolu tanıtım)

Xanadu Resort Hotel-Belek / Antalya (videolu tanıtım)

xanadu resort hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler XANADU RESORT HOTEL Adres: Belek Turizm Merkezi Acısu Mevkii PK 49 Belek - Antalya - Turkiye Tel: 0 242 710 00 00...
  3. Side Heaven Beach Resort Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)

Side Heaven Beach Resort Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)

heaven beach resort, side otellerii yeni açılan oteller Her şey dahil sistemi ile hizmet veren Heaven Beach Resort & Spa, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve kapalı havuzun yanı sıra ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle donatılmış özel plaj alanı sunmaktadır. Tesiste fitness merkezi ve Türk hamamı gibi çeşitli olanaklar da sağlanmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur....
  4. Kuşadası Palm Wings Beach Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

Kuşadası Palm Wings Beach Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

kuşadası palm wings beach resort hotel, kuşadası otelleri, yeni açılan oteller Sahilde yer alan Palm Wings Kuşadası Beach Resort&Spa’daki özel kumsalda ücretsiz şezlonglar ve şemsiyeler bulunmaktadır. Tesiste açık yüzme havuzu ve sauna ile Türk hamamı içeren spa ve sağlıklı yaşam merkezi mevcuttur. Palm Wings Kuşadası’ndaki halı kaplı zemine sahip şık odalarda düz ekran TV,...
  5. Side Terrace Elit Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

Side Terrace Elit Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

side terrace elit resort, side otelleri, yeni açılan oteller Denize 500 metre mesafede yer alan Teras Elite Resort açık yüzme havuzu, su kaydırağı, kapalı yüzme havuzu ve spa olanakları sunmaktadır. Tesiste özel plaj ile klimalı ve balkonlu odalar bulunmaktadır. Terrace Elite Resort'in modern bir şekilde dekore edilmiş olan odalarında uydu kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV ve...

Sayfayı Paylaş