gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Pampiş Hilal Cebeci Umre Yolcusu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Hilal Cebeci'nin umreye gideceği haberine yer vermektedir. Sanat dünyasın da umreye giden kişilerin sayısın da son zamanlar da oldukça artış olmaya devam ediyor.
    Umreye gideceğini açıklayan ve pampiş olarak tanınan Hilal Cebeci'de yaptığı açıklamalar da çıkartacağı albümden önce kendisinin de umreye gitmek istediğini twitter hesabı üzerinden açıklandı. Allah ile kul arasına kimse giremez ama böyle isimleri umre yada hacla ilgili duyumlarını aldığımız da şaşırmamak da elde değil doğrusu... Ne diyelim Allah şimdiden kabul etsin...

Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ünlü şarkıcı, albümden önce kısmet olursa umreye gitmek istediğini bu yüzden de ruhunun tüm negatif şeylere kapattığını açıkladı.

İşte ünlü şarkıcının açıklamaları şöyle:
    ’’Allah kısmet ederse umreye gidiyorum, albümden önce gidip gelmeyi düşünüyorum. Bundan sonra ruhumu tüm negatif şeylere kapatıyorum.’’

Pampiş Hilal Cebeci Umre Yolcusu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilal Cebeci ve gündem için giydiği tesettürü

Hilal Cebeci ve gündem için giydiği tesettürü

hilal cebeci tesettür hilal cebeci kapalı kapali kapalı hali Ya şu sanatçıları emin olun anlamıyorum. Ama gündenden birazcık düşen hilal cebeci bakın nasıl tesettürlü yakalanmış ! :D nasıl yakalanmışsa.. Neyse geçelim haberimize BUGÜNE KADAR HEP BİKİNİLİ YAKALANAN ÜNLÜ ŞARKICI HİLAL CEBEBİ, BU KEZ TESETTÜRLÜ BİR KIYAFETLE YAKALANDI. Özel Hat kameraları tarafından Fatih'te bir eve girerken...
  2. Hilal cebeci yüz yüze’de!

Hilal cebeci yüz yüze’de!

YENİ YAYIN DÖNEMİNE ÇOK HIZLI BİR GİRİŞ YAPAN KENAN ERÇETİNGÖZ’LE YÜZ YÜZE, MAGAZİN GÜNDEMİNİN FLASH İSİMLERİNİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR.. YÜZ YÜZE’NİN BU HAFTAKİ KONUĞU, TESETTÜRLE YAKALANAN HİLAL CEBECİ! Magazinin ‘doğru-seviyeli-kaliteli-tarafsız’ programı Yüz Yüze, bu hafta da çok ses getirecek bir programla karşınızda.. Fatih’te bir eve girerken tesettürlü bir şekilde görüntülenen...
  3. Hilal cebeci dün akşam yüz yüze’de idi

Hilal cebeci dün akşam yüz yüze’de idi

Hilal cebeci dün akşam yüzyüze programında bakın neler söyledi :) HİLAL CEBECİ PROGRAMIN SON BÖLÜMÜNDE YAŞADIĞI HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN OLMADIĞINI ANLATIYOR. Hilal Cebeci yaşadığı her şeyin arkasında olduğunu ve Doğuş'la yaşadıklarının tesettür olayının ve anlattıklarının reklamla hiçbir alakasının olmadığını belirtti ve namaz kılmaya, türbanla gezmeye devam edeceğine hatta buna kimsenin...
  4. Hilal Cebeci Pampiş Şarkısı Sözleri varmı kızlar

Hilal Cebeci Pampiş Şarkısı Sözleri varmı kızlar

Kızlar Hayrettin dün gece Pampiş klibi yayınladı bu klipteki şarkının sözleri neler bilen varsa paylaşsın hadi pampişlerim :D:D
  5. Hilal Cebeci Hayatı , Biyografisi

Hilal Cebeci Hayatı , Biyografisi

hilal cebeci kimdir hayatı biyografisi müzik çalışmaları resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Son zamanlarda herkesin diline dolanan Pampiş kelimesiyle gündeme oturan Hilal Cebeci bir şarkıcı melekler :D:D Hani belki unutmuşsunuzdur diye söyledim :D:D Şimdi bu şarkıcımızın hayatı ve müzik çalışmalarıyla ilgili ayrıntıları bir hatırlayalım :tik: Hilal Cebeci 4 Temmuz 1976'da...

Sayfayı Paylaş