gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Pamuk prensesin odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Kızınız varsa bu mobilyaların tam da onun hayallerini süsleyen eşyalar olduğunu size mutlaka tasdikleyecektir..renkleri özelliklede masalları andıran tasarımları her kızın kalbinde yatan pamuk prensesi derin uykusundan uyandıracaktır..

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

çok tatlı kardeşimin odasınımı öyle yapsak

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    bir gün bir kızım olursa böyle bir oda hazırlarım inşallah...

4. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızım olacak inşallah bendeböyle bişey istiyorummmm

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzel şekermiş kızım olursa alırım ilerde :)

Pamuk prensesin odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk

Pamuk

Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere; Pamuk ağacı mütevazi insana, Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek sahut saklamak aile fertleri için para biriktirmeye, Yastıık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; Pamuk atmak - pamuğu...
  2. form'un prensesine geçmiş olsun!!!

form'un prensesine geçmiş olsun!!!

rüyam gözümün nuru bitanecik üzüm gözlü tatlımı tatlı adminimiz'e geçmiş olsun dileklerimle....sen kendine dikkat et sen bizim prensesimizsin adminim.bu çiçekler sana:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:...
  3. Prensesin olabilir miyim ?

Prensesin olabilir miyim ?

sevgi denen tek kelime, yanlız senle düştü dilime ne olur dön küçüğüm yaralı kalbime. Sana olan aşkımı tüm alem duysun. Eğer bir gün senden başkasını seversem, beyaz teninin bana kefenim olsun. Biliyorum bana dönmem zor, ama imkansız değil. Zoru başarabiliriz. Ama imkansız zaman alır. Gözler dudakların söylemeye cesaret edemeyeceği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur....
  4. Prensesin Uykusu

Prensesin Uykusu

Bir Çağan Irmak filmi olan "Prensesin Uykusu" yakın bir zamanda vizyona girerek sinemaseverlerle buluştu.Sizlere bu yepyeni Çağan Irmak filminin konusu ve oyuncuları hakkında genel bilgilere geçiyorum. Gösterim tarihi: 19.Kasım.2010 Yönetmen: Çağan Irmak Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Alican Yücesoy, Şevval Başpınar, Ayşenil Şamlıoğlu, Funda...
  5. Pamuğun Faydaları

Pamuğun Faydaları

Pamuğun Faydaları Nelerdir Pamuğun Yararları Pamuk Bitkisinin Faydaları Bir yerimiz berlendiğinde ya da makyajımızı temizleyip, ojemizi silerken aklımıza gelen pamuk, meğer ne kadar faydalı bir bitkiymiş melekler :) Makalemizi okuyun ve siz de şaşırın :D:D Kabızlığı giderir. Aybaşı kanamalarını düzenler. Ateş düşürücüdür. Bağırsakları yumuşatır. Cildi yumuşatır ve rahatlatır. Pamuk tohumu...

Sayfayı Paylaş