gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pamuk şekeri komik videolar ilginç videolar

Sevgili melekler, hemen herkesin çok sevdiği, çocukluk anılarının bir parçası pamuk şekerini bilirsiniz. Hala satılırken gördüğümüzde çocukluğumuza dönmek için aldığımız pamuk şekeriyle elin Çinlisi bir sanat yapıyor, inanamazsınız. Bu harika gösteri için buyrun videoaya :)

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    wuww harika bişey oldu:D

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    evet bende bayıldım :D:D canım çekti ya ....konunu adını okuyunca pamukşekeri nickli arkadaşımızı sandım pamukşekeri ne snatı yapmş dedim :D:D

Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk

Pamuk

Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere; Pamuk ağacı mütevazi insana, Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek sahut saklamak aile fertleri için para biriktirmeye, Yastıık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; Pamuk atmak - pamuğu...
  2. Pamuk şeker resimleri

Pamuk şeker resimleri

pamuk şeker resmi pamuk şeker nasıl yapılır şekeri nasıl yapılır helva Çocukluğumla hatırladığım en güzel şeylerden biride pamuklu şekerdir Şu andada var ama o eskilerin yerini tutar mı acaba? Hiç sanmıyorum.Yıllardır pamuklu şeker yemedim.Çünkü içinde bulunduğumuz zamanın birçok şeyine inanmıyorsam eski pamuklu şekerlerinde olmadığına inanıyorum.Hey gidi günler heyyy:)
  3. İyiki Doğdun Pamuk Şekerim

İyiki Doğdun Pamuk Şekerim

canım kankam biricik arkadaşım yeni yaşın kutlu olsun. iyiki senin gibi bir meleği tanımışım hayatımda senin gibi meleklerin olması beni çok mutlu ediyor. yeni yaşın sana önce sağlık, mutluluk, huzur ve tombik tombik bebeler nasip etsin tatlım :kiss: hayat hep sana gülücüklerini saçsın seni hiç bir zaman kötülüklerle kötü insanlar la karşılaştırmasın. iyiki doğdun iyiki bu siteye üye...
  4. Nikah şekeri malzemeleri toptan satış yapan yer var mı

Nikah şekeri malzemeleri toptan satış yapan yer var mı

Arkadaşlarım nikahım var ve nikah şekeri arıyorum. Acaba toptan tam olarak nereden alabilirim varmı bildiğiniz bir yer

Sayfayı Paylaş