gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pamukkalede bulunduğu şehrimiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

pamukkalede bulunduğu şehrimiz

pamukkalede bulunduğu şehrimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlemlerim Şehrim

Özlemlerim Şehrim

özlemlerim Özlemlerim Şehrim ve Sen Yasananlari yasanmis bitmis sayabilseydim, geriye bakmadan ileriye dogru ilerler, icimi saran bu yogun hasret duygusundan kurtulmus olabilirdim. Ileriye bakamayisim yillarca icimde kilitlenip kalan ozlemden. Belkide, her ani yasarken, degerini kavrayip ona gereken onemi verebilseydim bu yogun baski hakimiyetini surduremezdi icerimde. Gerilerde ozlemlerimle...
  2. Pamukkale

Pamukkale

Firma: Pamukkale Firma Gerçek Adı: Pamaş Pamukkale Taş.Tic.San.A.Ş. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Turan Kemal Bababalım Genel Müdür: Hüseyin Arttırdı Merkez Adresi: 9 Eylül Meydanı 2/A Basmane / İzmir İletişim Bilgileri Tel 1: (232) 472 02 02 Web: www.pamukkaleturizm.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: İbrahim Arttırdı Peron No: 41-42-43-44 Tel 1: (212) 658 22...
  3. Pamukkale Resimleri, Pamukkale Manzara Bilgiler

Pamukkale Resimleri, Pamukkale Manzara Bilgiler

pamukkale ile ilgili bilgiler pamukkale hangi bölgede hangi bölgemizdedir bölgededir ile ilgili sloganlar Denizli Pamukkale hakkında tüm bilgiler geçmişten günümüze kadar gelen pamukkalenin tarihi yapısı ve gelişimi hangi uygarlıklar ne zaman yaşamıştır merak ediyorsanız buyrun arkadaşlar HİERAPOLİS (PAMUKKALE) Denizli ilinin 18 km. kuzeyinde yer alan Hierapolis antik kentinin Arkeoloji...
  4. Pamukkale kaplıcaları

Pamukkale kaplıcaları

Pamukkale de bulunan kaplıcalar isimleri ve tedavi ettiği hastalıklar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri sunuyorum Karahayıt Kaplıcası: Pamukkale termal kaplıcası sisteminin bir kolu sayılan bu kaplıca, Pamukkale'nin 5km kuzeyinde, Karahayıt Kasabası'ndadır. Kalp, damar sertliği, yüksek tansiyon, romatizma-siyatik, deri sinir, lumbago, gibi hastalıklarla uyuz, sivilce, kaşıntı gibi deri...
  5. benim şehrim

benim şehrim

aşk, aşk sözleri, ayrılık, uzaklık,söylenmemiş sözler aradığınız herşey burda. öyle zamanlar vardır ki hayatımızda elini uzatırsın tutmak istersin sevdiğinin elini ama engel olur bazı şeyler ve herkes başka hayatlar yaşar aslında hayat başka değildir başkalaşmaya çalışan bizlerizdir.her yaşadığımız hayatta aslında bir diğerini taşırız içimizde farkında olamasakta. Benim yaşadığım şehir...

Sayfayı Paylaş