gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

pamukprenses görüntülendi..

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Flaş flaş flaş...Yusuf Yusuf Ahmet t t t t ekoda yaptı :D Pamuk prenses ve ailesi görüntülendi..
    Çocukluğumuzdan bildiğimiz, geçn ve güzel, güzel olduğu kadar mağrur akıllı, evinden yurdundan atılmış derbeder pamığ prenses BULUNDUU...Komşunun Oğlu Prens Tayyiple Evlenen Prenses, mutlu ve 4 çocuk annesi olarak çıktı karşımıza.

Melekler Mekanı olaraktan röpörtaj yaptığımız Pamığ Prenses Özel Hayatı İle İlgili Şunları Paylaştı;

Asgari Ücretinen gemide çalışan Prens Tayyip Lakalpı Gençle evlendik. Napim Üvey Anam rahat durmuyordu evlenince çirkinleşeceğimi düşündü heralde. O yüzden evliliğimize ses çıkartmadı. Üstelik tüm mal varlığımdan feregat ettiğimi bildirdim üvey anama oda evlen dedi.
    Bir gece konduda oturduğunu söyleyen Pamığ Prenses, Bugüne kadar görülmediniz sorusuna ise, " Ard arda kunladığım çocuklar ömrümü yedi " şeklinde cevap verdi. Özel kokteyllere ve davetlere artık katılmıyorum Tayyibim Çok kıskanç, diye belirten Pamığ Prenses, bunu ise eşi taşprense bağladı. Çocukları olan kum,kıreç,toprak ve mıcır bu konusulanlara sessiz kaldı. Gecen haftaki haberlerde ayrılacakları yazan çifttin aksine cok mutlu oldukları gözden kaçmadı . Bir süpriz yapıp 5. çocuklarının yolda oldugunu ağzından kaçıran Tayyipprens bu haberi yalanladı..

Haberle ilgili fotolar aşagıdadır.

Kendisine Melekler Mekanı olarak mutluluklar diliyoruz :D:D:D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    puahahhaa koptummm :D:D:D:D:.D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: Hikaye günümüze göre hafiften değiştirilmiştir :D:D

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğun kilotlu çorabı güzelmiş :D:D:D:D

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yazık Pamuğa yav sen bu hallere düşecek kız mıydın .:D

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

puhahah haha tavıkcım ben bile fark etmemiştim onu bilin mi :)

pamukprenses görüntülendi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamukprenses oldu....

Pamukprenses oldu....

komik resimli sözler resimli komik sözler Bizim pamukprenses oldu iskelet prenses bu prenslere hiç güven olmaz canım :D Bende prensimi beklerken yaşlancam :D
  2. Gülben Ergen mayolu görüntülendi

Gülben Ergen mayolu görüntülendi

gülben ergen, tatilde, mayolu, bikinili, resimleri, görüntüleri hakkında detaylı bilgiler burada Hülya Avşar ve Seda Sayandan sonra Gülben Ergen'de mayolu olarak görüntülenmiş melekler.... Seda Sayan ve Hülya Avşar’ın mayolu fotoğrafları basına yansıyınca, Gülben Ergen Twitter’ına “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” yazmıştı. Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve...
  3. iffet sevgilisiyle görüntülendi

iffet sevgilisiyle görüntülendi

iffet [deniz çakır] yakalandı iffet aşkı belgelendi ibrahim çelikkol ile deniz çakır görüntülendi yeni sevgilisiyle görüntülendi sevgili melekler iffet dizisinin başrol oyuncuları deniz çakır ve ibrahim çelikkol bir balıkçıda yemek yerken yakalandılar.artık ben şaşırmıyorum genellikle bütün dizi oyuncuları sevgili oluyorlar yada yönetmenleriyle aşk yaşayanlar bile var.gerçek aşkmı reklammı...
  4. Reha Muhtar Sevgilisiyle Görüntülendi

Reha Muhtar Sevgilisiyle Görüntülendi

Bu sayfa; Reha Muhtar Sevgilisiyle Görüntülendi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir ortalarda görünmeyen başarılı anchorman Reha Muhtar geçtiğimiz haftasonu BebekTe sevgilisiyle görüntülendi. Muhtar'ın sevgilisi genç bayan ünlü sunucuyu öpücük yağmuruna tuttu. Ünlü gazeteci ve televizyoncu Reha Muhtar, geçtiğimiz haftalarda yeni bir aşka yelken açtı....
  5. Derya Şensoy Sevgilisiyle Görüntülendi

Derya Şensoy Sevgilisiyle Görüntülendi

derya şensoy derya şensoy haberleri Sevgili melekler, Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızları Derya Şensoy objektiflerden kaçamadı ve sevgilisiyle görüntülendi. Birlikte olduklarının dedikoduları kafa karıştırırken geçtiğimiz gün ikili bir kafe'de buluştular. Turgut bir kitaptan Şensoy'a aşk sözleri içeren makaleler okudu. Şensoy bu sözlere karşılık olarak Turgut'a aşk dolu bakışlar atarak...

Sayfayı Paylaş