gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Pamukprenses oldu....

Konu, 'Karikatürler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

komik resimli sözler resimli komik sözler Bizim pamukprenses oldu iskelet prenses bu prenslere hiç güven olmaz canım :D Bende prensimi beklerken yaşlancam :D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha hiç gelmeseydin :D

Pamukprenses oldu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olta

Olta

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina...
  2. KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

sana kul olmaya geldim allahım sana kul olmaya geldim allahim allahım sözleri ilahisi ilahi dinle Ben kalbimi dünyanın dert duvarları arasında ezdirdim... Çok özledim sonsuz genişliğini secdelerin... Ben ruhumu zehir parmaklıklar ardında tutuklu bıraktım... Öyle çok susadım ki ilk tekbirin;dudağımdan içtiğim serinliğe... Ben bencilliğin dehlizlerinde ümitsizce...
  3. düz olsun babet olsun ..

düz olsun babet olsun ..

şahsen ben yüksek topuklu giyemem yüksegini geçtim topuklu giyemem o yüzden babet bana günlük yada davetlerde gayet rahat geliyor.. herseye kolayca uyum saglaması da işime giliyor ya sizin????
  4. pamukprenses görüntülendi..

pamukprenses görüntülendi..

Flaş flaş flaş...Yusuf Yusuf Ahmet t t t t ekoda yaptı :D Pamuk prenses ve ailesi görüntülendi.. Çocukluğumuzdan bildiğimiz, geçn ve güzel, güzel olduğu kadar mağrur akıllı, evinden yurdundan atılmış derbeder pamığ prenses BULUNDUU...Komşunun Oğlu Prens Tayyiple Evlenen Prenses, mutlu ve 4 çocuk annesi olarak çıktı karşımıza. Melekler Mekanı olaraktan röpörtaj yaptığımız Pamığ Prenses Özel...
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş