gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Panasonic a100

Konu, 'Cep Market' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

panasonic a100 panasonıc a100 panasonic sıfır melekler bu ara bu telefona taktımm a100 panasonic pembesi!! Çok güzel ve mini gerçi modası geçti böyle telefonların ama ben yedek olarak bulursam almayı düşünüyorum !
    Dokunmatik kullanmaktan sıkılanlar (ben gibiler) içinn

Aramızda sahip olanlar varmı bilmiyorum ama ben insallah olucam :
    D

Panasonic a100 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi : Panasonic, Blu-ray disk oynatıcıs

Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi : Panasonic, Blu-ray disk oynatıcıs

Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi : Panasonic, Blu-ray disk oynatıcısı DMP-BD10 ile eşleşebilen receiver (alıcı), hoparlör sistemi ve HD televizyonları ile eksiksiz bir sinema keyfi sunuyor. DVD’lerden sonra ev eğlencesindeki en önemli teknolojik ilerleme olan Blu-ray teknolojisinin gelişiminde öncü olan Panasonic, Blu-ray Disk Yüksek Detaylı Ev Sineması Sistemi bileşenlerinde...
  2. Panasonic kalem pilde rekor kırdı.

Panasonic kalem pilde rekor kırdı.

Panasonic, en uzun süreli dayanana AA alkali pil kategorisinde Guiness Rekorlar Kitabına giren Evolta adındaki yeni pilini tanıttı. Panasonic, yeni pilin ömrünün, pazarda bulunan uzun ömürlü olarak bilinen pillerden yüzde 20 daha fazla olduğunu iddia ediyor. Nisan ayında Japonya'da satışına başlanacak olan Evolta pillerin, diğer pazarlara ise yıl sonuna doğru girmesi planlanıyor.
  3. Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi

Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi

Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi : Panasonic, Blu-ray disk oynatıcısı DMP-BD10 ile eşleşebilen receiver (alıcı), hoparlör sistemi ve HD televizyonları ile eksiksiz bir sinema keyfi sunuyor. DVD’lerden sonra ev eğlencesindeki en önemli teknolojik ilerleme olan Blu-ray teknolojisinin gelişiminde öncü olan Panasonic, Blu-ray Disk Yüksek Detaylı Ev Sineması Sistemi bileşenlerinde...
  4. Ucuz Telsiz Telefon ( Mobideko.Com tavsiyesi ) Panasonic

Ucuz Telsiz Telefon ( Mobideko.Com tavsiyesi ) Panasonic

ucuz telsiz telefon modelleri, markası, fiyatları, tavsiyesi Koşun melekler koşun, artık evinizdeki canavarlardan kırılmamış birşey kalmamışsa ve telsiz telefonda bunlardan bir tanesi ise mobideko.com sizleri için ucuz ve kaliteli bir telefon buldu. :oppucuk: Panasonic KX-TG 1311 Dect Telefon Panasonic KX-TG1311 Caller ID (50 numara hafızalı) Ahizede kolay okunur, ışıklı LCD ekran 50...
  5. Panasonic Lumix GH3 Fotoğraf Makinası Özellikleri Buyrun

Panasonic Lumix GH3 Fotoğraf Makinası Özellikleri Buyrun

Panasonic GH3 Özellikleri Nedir Panasonic GH3 Özellikler Sevgili melekler, bu sayfamızda birbirinden güzel doğa manzaraları çekebileceğiniz fotoğraf makinası Panasonic GH3 Özellikler ve teknik bilgileri sizlere sunuyoruz... Panasonic’in bu ayın ortalarında düzenlenecek Photokina fuarında yepyeni bir makineyi, GH3′ü tanıtacağı söyleniyor. Panasonic Lumix GH3 16 megapiksellik...

Sayfayı Paylaş