gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

panço modelleri

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

panço modelleri panç modelleri ve yapılışı [​IMG]

panço modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panço Modelleri

Panço Modelleri

panço modelleri haraşo örgü ile saçaklı panço motif ile renklendirilmiş..ve çok hoş bir model ortaya çıkmış..
  2. panço örmek isteyenlere OPERA PANÇO modeli

panço örmek isteyenlere OPERA PANÇO modeli

panço örmek istiyorum hamile panço modelleri nasıl dikilir örmek dikimi OPERA PANÇO Malzemeler: 700 gr ip 8 numara şiş 1 numara tığ Yapılışı: 64 ilmekle örgüye başlanır. 1. sıra tüm ilmekler ters örülür. 2. sırada 2 ters 8 düz 6 ters 2 düz 2 ters 4 düz 2 ters 4 düz 2 ters 4 düz 2 ters 8 düz 6 ters 2 düz 2 ters 4 düz 2 ters 4 düz 2 ters örülür. 3. sırada tüm ilmekler ters örülür. 4. sıra 2...
  3. Açıklamalı bayan panço modeli

Açıklamalı bayan panço modeli

panço modelleri açıklamalı bayan panco modelleri bayan panço Farklı bir panço modeli arıyorsanız birazdan sizler için vereceğim modele göz atmanızı tavsiye ederim model ve ardından açıklamalı yapılışını veriyorum şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin malzemeler: ip: 400 gr Şiş: 4,5-5 numara Beden: 38 yapılışı: Pançoya 153 ilmekle başlayın 75 ilmek düz örün 3 ilmeği toplayın, 75 ilmek düz örün...
  4. Değişik Panço Modelleri 2012

Değişik Panço Modelleri 2012

panço modelleri 2012 panço örgü modelleri kumaş panço modelleri Panço denince benim aklıma büyük silindir şapkalarıyla duvar diplerinde fiesta yapan meksikalılar gelir :D:D Pançonun vatanı Meksikadır zaten. Gerek kumaş gerekse örgüden yapılan pançolar bizi ısıttığı gibi çok da hoş bir hava verirler. Yapımı da gayet basit olan panço modellerini sizler için araştırdık ve bu yıl örüp ya da dikip...
  5. Kare Örgü Panço Modelleri

Kare Örgü Panço Modelleri

Mevsim geçişlerin de ve kış ayların da giysilerin üzerin de çok kullanışlı olan örgü panço modellerini hazır bir şekil de piyasadan temin edebileceğiniz gibi el emeği göz nuru örgü modeli olarak kendiniz de yapabilirsiniz. Yıllardır örgü dünyasının değişmeyen trendlerinden olan örgü panço modelleri bebekler, genç ve şetişkin bayanlar tarafından kullanılmaya devam ediliyor. Sizler için bu...

Sayfayı Paylaş