gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

panço ve bere çocuk modeli

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çocuk bere yapımı kız çocuğu panço modelleri

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: panço ve bere çocuk modeli
    ayy...çok şeker ya...ah kızım olmadı diye yine üzüldüm şimdi neyse inşallah oda olur teşekkürler emeğine sağlık ecelin.

3. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: panço ve bere çocuk modeli

Daha çok geçsin elbette kızın da olur niye üzülüyon ki?:melek:

Teşekkürler Ecelin

panço ve bere çocuk modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar için şal ve panço modelleri!

çocuklar için şal ve panço modelleri!

çocuk şalları cocuk şal örnekleri çocuk şal modelleri şalı
  2. 2009 Bebek ve Çocuk Bere Şapka Modelleri

2009 Bebek ve Çocuk Bere Şapka Modelleri

şapka modelleri 2009 çocuk bere modelleri çocuk bere şapka ve gezmeden geçmeyin ;) siparişlerinizi bekliyorum ... Sadece linke tıklayın beğenin ve mana özelden yazın:hayal: http://picasaweb.google.com/orgusandigim/SAPKAVeBEREMODELLERI?feat=directlink
  3. Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

çoçuk bere yapılışı çocuk bere modelleri ve yapılışları çocuk modelleri ve yapılışı kolay yapılışları Çocuklarınız için çok şık ve güzel iki tane bere modelini ve yapılışını sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar:)Şimdiden kolay gelsin:tik: Deniz yıldızı olan ve Beyaz yelkenli olan şapka aynı sayılır Bu 2 modeli aynı düşünün Balık modeli de bu modellerin kenarsızı Önce sık diş denen tığ örgü...
  4. Çocuklar İçin Bere ve Hırka takımı Modeli

Çocuklar İçin Bere ve Hırka takımı Modeli

Çocuklara özel tıpkı onlar kadar şirin şapkası ve hırkası takım olan modeli ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı:ARKA: 63 ilmek başlanır, modelli örgü ile örgüye devam edilir. Kol kesimi yapmadan beden boyu 35 cm’de arka yaka ortasından 14 ilmek kesilir, toplam 37 cm olana kadar yanlarından her sırada 4'er ilmek kesilip, omuzlarda kalan ilmekler bir defada...
  5. Kulaklıklı Bebek ve Çocuk Bere Modelleri

Kulaklıklı Bebek ve Çocuk Bere Modelleri

bebek bere modelleri, bere modelleri, kulaklıklı bere modelleri, kız bebek bere modelleri, erkek bebek bere modelleri Dünyanın en kıyletli varlığı olan bebeğinizi havalara karşı kulaklıklı bere modelleri ile koruma altına alırken bu oldukça şirin örgü bere modeli ile kıyafetlerine farklı kombinler oluşmasına katkı sağlayacaksınız.

Sayfayı Paylaş