gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

pançolu tavuk

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pançolu tavuk Kullanılacak Malzemeler 1 paket baharatlı panço
    2 yemek kaşığı krem peynir
    1 küçük kutu krema
    2 yemek kaşığı zeytinyağı
    2 adet tavuk göğsü
    Hazırlanma Şekli
    Bir kapta krema ve krem peyniri karıştırılır, bu karışım borcama altına konur. Tavuklar kuşbaşı olarak kesilip borcamdaki karışımın üstüne konur. Karışımın yarısıda tavukların üzerine dökülür. Pançolar küçük küçük kırılarak karışımın üstünü kaplayacak şekilde yerleştirilir, üzerine zeytinyağı gezdirilir. 180 derecelik fırında yaklaşık 35 -40 dakika pişirilir (pançolar kızarıncaya kadar).

pançolu tavuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavuk

Tavuk

Güzel ama ahmak kadına, kadın hizmetçiye; Tavuk kanı akıtmak bir cariyeyle cins" münasebette bulunmaya, Kadının kavuk kanı akıtması misafir gelmesine; Tavuk bazen asil ve neşeli yahut çocuk sahibi bir kadına yahut hazmı kolay rızka; Tavuk eti şifaya, kaddadı ve yelesi mala, Siyah tavuk bekar cariyeye, beyaz tavuk hayırlı bir kadına, Toplu gezinen yahut çöplükte görülen kavuklar düşük...
  2. Tavuk Sarma

Tavuk Sarma

tavuk sarma tavuk fileto sarma forumda varmı diye baktım ama buna benzer sanırım birkaç tarif verilmiş ama tam benzerini bulamadım sizlerle paylasmak istedim :) Malzemeler, 2 parça tavuk göğüs fileto 10 dilim salam 5 adet salatalık turşusu 1 adet yumurta 1 kâse mısır gevreği 1 çay kaşığı karabiber Damak tadınıza göre tuz Hazırlanışı, Tavuk filetoları tuz ve...
  3. Tavuk Fettucine

Tavuk Fettucine

tavuklu fettucini tavuklu fettucini tarifi Damak tadında değişiklik yapmak isteyenlere Akdeniz mutfağından tavuklu fettucine çok güzel bir tarif :) Tavuklu Fettucine Malzemeler, 1 paket fettucine 2 dilim tavuk göğüs eti 2 adet domates 1 kutu süt kreması 2 diş sarımsak 2 yemek kaşığı incecik doğranmış maydanoz 1 yemek kaşığı zeytinyağı Damak tadınıza göre tuz...
  4. Tavuklar :)

Tavuklar :)

tavuk karikatür tavuk karikatürleri karikatür horoz karikatürü komik Çok komik ya hahaha hahaha

Sayfayı Paylaş