gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

pandaların dogumdan sonra gelişim aşamaları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

pandaların dogumdan sonra gelişim aşamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrk'Ün Zaferden Sonra Ankara'ya GelİŞİ

AtatÜrk'Ün Zaferden Sonra Ankara'ya GelİŞİ

ATATÜRK'ÜN ZAFERDEN SONRA ANKARA'YA GELİŞİ Büyük Taarruz başarılmış ve düşman denize dökülmüştü. Ülkenin her yerinde bu bayram kutlanıyordu. Davullar çalınıyor, zeybekler oynanıyordu. Her evde, her ocak başında bu konuşuluyor; herkes birbirine sarılıp bunu kutluyordu. Ben, bu son muharebede yaralanmış, Ankara'ya gönderilmiştim. Ankara'da Numune Hastanesi'nde yatıyordum. Bizler bu olayları...
  2. pandanın gelişim safhaları

pandanın gelişim safhaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dogumdan Sonra Hayat

Dogumdan Sonra Hayat

Kadının hayatındaki en özel dönemlerden biri hemilelik ve doğumdur. Değişen hormonlar, vücut yapısı ve hayatınıza katılan minik bebekten sonra yeni hayata nasıl adapte olacağınıza dair uzmanından bilgiler… Doğum sonrasında cinsel ilişki için ilk 6 hafta beklemeniz gerekir. Doktor kontrolüne gittiğinizde yapılan testler ve doğum türünüze göre süre uzayabilir ya da kısalabilir. Normal doğumda...
  4. Dogumdan Sonra Kilo Vermek

Dogumdan Sonra Kilo Vermek

Doğum sonrası kilo vermek ve bebeğinizin sağlıklı gelişimi için emzirmek en büyük yardımcınız. Uzmanın anne sütü ve doğum sonrası kilo vermenin püf noktaları... Hamilelik ve sonrasında yapılacakları anlatan Obezite ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, süt verme döneminin gebelikte alınan fazla kiloların verilmesi için bir şans olduğunu ifade ederek, "Normal bir kadın vücudu...
  5. dogumdan sonra zayiflama yöntemleri

dogumdan sonra zayiflama yöntemleri

doğum sonrası zayıflama yöntemleri arkadaslar bana yardim edin lütfen 3 ay önce ikinci dogumumu yaptim 86 ile doguma girdim suan73 kilodayim cok yavas gidiyor kilolarim ,ilk dogumunda 3 ay sonra 18 kilom gitmisdi ,bu ikincida dahada yavas gidiyor ,neler yapabilirim bi kiprit kutusu peynir iki parmak kalinliginda domates disinda formüller varmi,karisimlar felan ,emziriyorum herseyide...

Sayfayı Paylaş