gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Pandora'nın Kutusu film tanıtımı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

film yönetmeni:Yeşim
    Ustaoğlu

oyuncular:
    Tsilla Chelton , Derya Alabora , Onur Ünsal , Övül Avkıran

vizyon tarihi:23 ocak 2009

Pandora'nın Kutusu

Yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Yeşim Ustaoğlu'nun yaptığı Pandora'nın Kutusu filmi kardeş olupta birbirinden o kadar uzak 3 kişinin dramını sinema severlere sunuyor.

Mütevazi oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile dikkat çeken Pandora'nın Kutusu filmi son zamanlarda artan aile içindeki bölünmeleri ve hayatın kardeşleri bile birbirine ne kadar yabancılaştırdığını konu alan ilginç bir sinema filmi.

İstanbul'da yaşayan 3 kardeş ve Karadeniz bölgesinde yaşayan annelerinin bir gün kaybolduğunu öğrenince Onu aramaya koyulurlar fakat hayatın onları birbirine karşı ne kadar yabancılaştırdıklarını farkederler. Kardeş olmalarına rağmen çok farklı düşünce yapılarına sahip olan 3 kişi aslında birbirini hiç tanımadıklarını bir birlerine karşı çok uzak olduklarının farkına vardıklarında aslında annelirini bulmanın zorluğu yanında birbirlerini tanıma zorluğu ile de yüz yüze gelirler.

Pandora'nın Kutusu filmi hayatın içinden ilginç bir kesiti dram filmi olarak sunuyor ve yönetmen-senarist Yeşim Ustaoğlu'nun önceki filmlerine benzer şekilde mütevazi bir kadro fakat derin bir senaryo ile sinema salonlarına geliyor. İyi seyirler...​

Pandora'nın Kutusu film tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pandora'nın Kutusu [Pandora's Box] Flim,Flimin tanitimi

Pandora'nın Kutusu [Pandora's Box] Flim,Flimin tanitimi

Gösterim Tarihi : 23 Ocak 2009 Yapım : 2008, Türkiye / Almanya / Belçika / Fransa Tür : Dram Yönetmen : Yeşim Ustaoğlu Senaryo : Yeşim Ustaoğlu, Sema Kaygusuz Oyuncular : Onur Ünsal, Derya Alabora, Tsilla Chelton, Osman Sonant, Övül Avkıran Yapımcı : Catherine Burniaux, Natacha Devillers, Behrooz Hashemian, Tobias Pausinger Görüntü Yönetmeni : Jacques Besse Müzik : Jean-pierre Mas Konu...
  2. Pandora'nın kutusu filmi vizyonda

Pandora'nın kutusu filmi vizyonda

Karadeniz'de yaşayan annelerinin kaybolduğu haberini alan üç kardeş, annelerini bulmak için apar topar yola düşerler. Bu yolculuk sırasında birbirlerini aslında hiç tanımadıklarını fark eden kardeşler, aralarında çıkan ciddi problemlerle de baş etmek zorunda kalacaklardır. Ve tüm gerçekler Pandora'nın kutusu açılmışçasına ortaya çıkacaktır. Güneşe Yolculuk ve Bulutları Beklerken gibi...
  3. Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Merhaba arkadaşlar... Sitenizde çok güzel paylaşımlar var.Umarım birlikte bu paylaşımlara devam ederiz.
  4. Aklı Havada film tanıtımı

Aklı Havada film tanıtımı

Vizyon filmlerden biri olan "Aklı Havada " filmini sizlere tanıtmak ve teknik bilgileri vermek istiyorum daha sonra filmden karelerle sizleri başbaşa bırakıyorum arkadaşlar.Tatilde ne yapacam diye düşünenler varsa oldukça yeni ve kaliteli vizyon filmleri sizleri sinemalarda bekliyor."Aklı Havada" filmide bunlardan biri. Vizyon Tarihi : 15 Ocak 2010 Süresi :...
  5. Pandora'nın kutusu

Pandora'nın kutusu

:) Pandora "tanrılar armağanı" anlamına gelir. Yunan mitolojisinde ilk kadın, Zeus tarafından insanlığı cezalandırmak için hazırlandığına inanılırdı. Efsaneye göre , Zeus kendinden ateşi çalıp insanlara veren Prometheus'un kardeşi Epimetheus'a balçıktan yapılmış tanrısal güzellik ve zekaya sahip Pandora'yı eş olarak gönderir. Epimetheus kardeşinin tüm uyarılarına karşı Pandora ile...

Sayfayı Paylaş