gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Pandora'nın kutusu filmi vizyonda

Konu, 'MeleKritiK' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Karadeniz'de yaşayan annelerinin kaybolduğu haberini alan üç kardeş, annelerini bulmak için apar topar yola düşerler. Bu yolculuk sırasında birbirlerini aslında hiç tanımadıklarını fark eden kardeşler, aralarında çıkan ciddi problemlerle de baş etmek zorunda kalacaklardır. Ve tüm gerçekler Pandora'nın kutusu açılmışçasına ortaya çıkacaktır.
    Güneşe Yolculuk ve Bulutları Beklerken gibi filmleriyle kendini ispatlayan önemli yönetmen Yeşim Ustaoğlu, son filmiyle de yine yolculuk vesilesiyle gerçek kimliklerini bulan karakterleri ele almış. Politik duruşuyla da dikkat çeken Ustaoğlu yine sosyal içerikli ve son derece etkili bir filme imza attı.

Pandora'nın kutusu filmi vizyonda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pandora'nın Kutusu film tanıtımı

Pandora'nın Kutusu film tanıtımı

film yönetmeni:Yeşim Ustaoğlu oyuncular: Tsilla Chelton , Derya Alabora , Onur Ünsal , Övül Avkıran vizyon tarihi:23 ocak 2009 Pandora'nın Kutusu Yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Yeşim Ustaoğlu'nun yaptığı Pandora'nın Kutusu filmi kardeş olupta birbirinden o kadar uzak 3 kişinin dramını sinema severlere...
  2. Pandora'nın Kutusu [Pandora's Box] Flim,Flimin tanitimi

Pandora'nın Kutusu [Pandora's Box] Flim,Flimin tanitimi

Gösterim Tarihi : 23 Ocak 2009 Yapım : 2008, Türkiye / Almanya / Belçika / Fransa Tür : Dram Yönetmen : Yeşim Ustaoğlu Senaryo : Yeşim Ustaoğlu, Sema Kaygusuz Oyuncular : Onur Ünsal, Derya Alabora, Tsilla Chelton, Osman Sonant, Övül Avkıran Yapımcı : Catherine Burniaux, Natacha Devillers, Behrooz Hashemian, Tobias Pausinger Görüntü Yönetmeni : Jacques Besse Müzik : Jean-pierre Mas Konu...
  3. Güz Sancısı Filmi Vizyonda

Güz Sancısı Filmi Vizyonda

Babası milliyetçi, zengin bir toprak ağası olan Behçet, babasının bağlantıları ve isteğiyle siyasete adım atar. Bu dünyadaki bazı gelişmeleri kendi ahlak yapısına uygun bulmayan Behçet yine de kendi milliyetçiliğinin bakış açısını doğru bulmaktadır. Behçet Türk milletinin Batılılarca kuşatıldığına ve bunun bariz kanıtının Kıbrıs'la ilgili olayların...
  4. Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Merhaba arkadaşlar... Sitenizde çok güzel paylaşımlar var.Umarım birlikte bu paylaşımlara devam ederiz.
  5. Pandora'nın kutusu

Pandora'nın kutusu

:) Pandora "tanrılar armağanı" anlamına gelir. Yunan mitolojisinde ilk kadın, Zeus tarafından insanlığı cezalandırmak için hazırlandığına inanılırdı. Efsaneye göre , Zeus kendinden ateşi çalıp insanlara veren Prometheus'un kardeşi Epimetheus'a balçıktan yapılmış tanrısal güzellik ve zekaya sahip Pandora'yı eş olarak gönderir. Epimetheus kardeşinin tüm uyarılarına karşı Pandora ile...

Sayfayı Paylaş