gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Panerai'den bir ilk .. Saatler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

panerai türkiye
    İstanbul’un yıldız haritasını gösteren 160 bin euro’luk saatten iki işadamı sipariş etti
    Vay be şu saatin özelliğine hele bir bakıverin Fiyatı 160 bin euro .. ben alamam valla ama alanada güle güle kullan derim ..

Saatin özellikleri;

Saatin arka cephesine saat sahibinin adı ve yaşadığı şehrin adı yazılıyor. Ayrıca şehrin yıldız haritası ya da yıldızların gece aldığı konum da saatin arkasına işleniyor. 50 mm’lik siyah kadranı ve timsah derisi kayışı dışında saat güneşin doğuş ve batış saatlerini de belirtiyor. Öte yandan güneş saatine uygun olarak kabul edilen zamala dünyanın eksenindeki eğikliğe bağlı olarak oluşan farka saat denkliği deniyor. Yılda 4 gün dışında bu denklik daha hızlı ya da yavaş olmak üzere 15 dakikadır. Saat 6 yönündeki ibre bu farkı gösterir. Saat 8 yönünde gün doğumu, 4 yönünde gün batımı ibreleri var. Ayrıca gece görüş kolaylığı sağlıyor.”
    Pembe altın kadranı var
    Elle kurmalı saatin 4 gün boyunca güç rezerv edebidiğini kaydeden George, “Titanyum ve pembe altın kadranları var. 100 metreye kadar su geçirmez, safir kristal cama da sahip” dedi.
    Türklerin iyi birer saat avcısı olduğunu anlatan Geroge, “Türkler arasında çok iyi saat koleksiyonerleri var. Onlarda artık aldıkları saatlerin özel değerleri olsun, onları çocuklarına bırakabilsin istiyor” dedi.

‘Butiğe yer bakıyoruz’
    Rhodium aracılığıyla İstanbul’da İstinye Park ve Akmerkez AVM’lerinde yer aldıklarını anlatan George şunları söyledi:
    “Türkiye’de lüks pazarda iyi bir potansiyel var. Ayrıca genç nüfus, özellikli ürüne sahip olmak isteyen bir kesim var. Gelecek yıl Zorlu Center’de bir butik açmayı planlıyoruz. Nişantaşı’nda da uygun bir cadde mağazası için fırsatları değerlendiriyoruz.”
    Türkiye’de 25-35 yaş grubu arasında yer alan müşterilerinin ikiye ayrıldığını ifade eden George, “Bir bölümü markamızın bağımlıları yani her yeni modeli takip ediyor. Öte yandan bir de koleksiyonler var. Her iki grupta ürünler Türkiye’ye ulaşmadan satın almayı gerçekleştiriyor” dedi.

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Almammm onun yerine daha gzel şeyler alırım :seker: :D:D

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    harikaaa yaa isterdim benim olsun:hıms:

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Vauuuvvv çok güzelmiş :)emeğine sağlık

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben istemem çok pahalı akıllım ben o kadar paranın adını bile ilk defa duydum hahaha

Panerai'den bir ilk .. Saatler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper stardan bir ilk

süper stardan bir ilk

ünlü sanatçıların konuk olduğu konserde anlamlı gecede süper star Ajda Pekkan kürtçe şarkı söyleyerek bir ilke imza attı....... AJDA PEKKAN'DAN KÜRTÇE ŞARKI! TÜRKİYE'NİN ÜNLÜ KADIN SANATÇILARI, 'AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI KULLANMA BİLİNCİNİN ARTTIRILMASI İÇİN 'GÜLDÜNYA KONSERİ'NDE BİR ARAYA GELDİ. Dört saat süren müzik şölenine Ajda Pekkan'ın sahnede Kürtçe parça seslendirmesi...
  2. Dünyada bir ilk

Dünyada bir ilk

Bolivya dünyada bir ilke imza attı... Daha önce çok az sayıda ülke vahşi hayvanların sirklerde çalıştırılmasını yasaklamıştı, ancak Bolivya'nın çıkardığı yasa evcil hayvanların kullanımına da yasak getiriyor. 1 Temmuzda çıkarılan ve sirk sahiplerine uymaları için bir yıl süre tanıyan yasa, hayvanların sirklerde çalıştırılmasını "gaddarca bir davranış" olarak nitelendiriyor. KÖTÜ...
  3. 25 Mart Saatler Bir Saat İleri Alınıyor

25 Mart Saatler Bir Saat İleri Alınıyor

saat uygulaması 25 mart 2012 2012 yaz saati uygulaması Merhaba Sevgili Melek'ler, bu günden itibaren yaz saatleri uygulamasına geçiyoruz sizlere 25 mart pazar günü saatlerinizi bir saat ileri almanızı hatırlatıyoruz :) Yaz saati uygulamasına Pazar günü geçilecek. Bu gece Cumartesi gününü Pazar gününe bağlayan gece 03.00'de saatler bir saat ileri alınacak Gün ışığından daha fazla...
  4. Bir ayrılığın ilk günü

Bir ayrılığın ilk günü

Melekler bazen istemeden severek canımız acıyarak ayrıldıklarımız olur onlar için bu şiiri paylaşmak istedim Canım sevgilim bugün ayrılığımızın ilk günü Yürüyen, kocaman, açık bir yarayım şimdi Rüzgar değdikçe sızlıyor kanıyor her yanım Nasıl ölesim var anlatamam ama Senden başka birşeyle öldüremiyorum kendimi Bundan bir yıl önce Taksimde o muhallebicide Yine susarak başlamıştık herşeye...

Sayfayı Paylaş