gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

panik atağın nedenleri nelerdir?

Konu, 'Panik Atak' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

panik atağın nedenleri panik atağın sebepleri panik atağın nedenleri nelerdir?
    Panik anında yükselen adrenalin ve benzeri katekolaminler,İrade dışı çalışan kalp kaslarını uyarır.Kalp hızlanır.Kaslardaki gerilime bağlı sinir uçlarının baskı altında olması gibi nedenlerle göğüste gelip gidici,kısa süreli ağrılar olur.Çarpıntı,ağrı gerçekten var ve yaşanır.Fakat bu belirtilerin beyinde değerlendirilip,anlamlandırılmasında hata vardır.Yani bilginin izlenmesi sonucu yanlıştır.Bu belirtiler kalp krizi habercisi veya belirtisi gibi algılandığından``eyvah kalp krizi geçiriyorum``korkusu başlar.``Tehlikeli,ciddi bir durumla karşı karşıyayım``yorumu kişiyi çare aramaya iter.Yeni ‘`sanal kalp krizine``karşı bir savunma,korunma,onu defetme mücadelesi başlar

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: panik atağın nedenleri nelerdir?
    paylaşım için tşkler..

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: panik atağın nedenleri nelerdir?

teşekkürler

panik atağın nedenleri nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panik Atak Nedir?

Panik Atak Nedir?

PanikAtak Nedir? Panikatak ile ilgili olarak ilk bilmeniz gereken panikatak nedir? Bu sorunun cevabını öğrendikten ve panik atağın ne olduğunu anlayabildikten sonra bu durumdan da kurtulabilirsiniz. Panikatak en kısa ve öz tabiri ile ani...
  2. Kızlar Panik Atak Şikayetleri  nelerdir

Kızlar Panik Atak Şikayetleri nelerdir

Panik Atak Şikayetleri nelerdir aranızda panik atak hastalığıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin lütfen!
  3. Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri nelerdir neden Panik Atak hastalığı çıktı bende nedenlerini yani bu hastalığa sebep olan nedenleri çok merak ediyorum bilgisi olan bana yazsın:S
  4. Panik Atak Çözümleri nelerdir

Panik Atak Çözümleri nelerdir

Benim annem panik atak hastası oluyor galiba sizden bir konuda yardım ve bilgi istiyorum Panik Atak Çözümleri nelerdir lütfen bana yazın.
  5. Panik Atak Zararları nelerdir?

Panik Atak Zararları nelerdir?

Merhaba arkadaşlar sizden Panik Atak Zararları hakkında bilgi istyorum Panik Atak hastalıığnın kişiye ne gibi zararları vardır .

Sayfayı Paylaş