gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Panik Atak Mıyım Nasıl öğrenecem

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Panik ataksam yada panik atak mısınız ? bunu nasıl öğrenebiliriz bunun bir testi vs var mı kızlar uzun zamandır kalbim çarpıyor ölecek gibi oluyorum. Lütfen bunun bir anlama yöntemi var ise bana yazar mısınız Tşk.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Panik Atak Mıyım Nasıl öğrenecem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Standart  panik atak erkeklerde daha mı çok ?

Standart panik atak erkeklerde daha mı çok ?

Aldatma panik atağı tetikleyen bir durum mudur? Klinik deneyimlerimiz bu sonucu doğruladı. Çapkın erkek panik atak hastalığının en güçlü adayı. Aldatmayla ilgili kendini suçlasa da yine de bu eylemi yapmaktan vazgeçemeyen erkeklerde de panik atak çok hızlı gelişebiliyor. Bu durumda beynin hipotalamus bölgesi yanlış alarm veriyor. Onun aşırı duyarlılığı genetik yatkınlığı olan kişilerde panik...
  2. Panik Atakta Beslenme Nasıl Olmalı?

Panik Atakta Beslenme Nasıl Olmalı?

panik atak, beslenme nasıl olmalı, tetikleyen gıdalar, neler yemeliyiz, korunma yolları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Panik atak çağımızın hastalıklarından biridir.Beklenmedik bir anda, herhangi bir yerde ortaya çıkan; yoğun kaygı,bunaltı, korku karışımı bir nöbettir.Bu rahatsızlıktan muzdarip insanların alacağı doktor yardımından başka tükettiği...
  3. Panik Atak Semptomları nelerdir yazar mısınız

Panik Atak Semptomları nelerdir yazar mısınız

Merhaba hanımlar son yılların sık duyulan hastalıklarından biri olan panik atak hakkında sizden bilgi istiyorum acaba Panik Atak Semptomları nelerdir yazar mısınız?
  4. panik atağımı nasıl dizginleyebilirim

panik atağımı nasıl dizginleyebilirim

Panik atak rahatsızlığım var ilaç ta kullanıyorum ama bazen öyle bir an geliyor ki bulunduğum yer nere olursa olsun fenalık geçirecek hale geliyorum.Doktor bunu dizginleyebileceğimi söylüyor ama yapamıyorum.Benim durumumda olup kendini kontrol altında tutabilen var mı?
  5. Panik Atak mısınız?

Panik Atak mısınız?

Panik atak en kısa ve öz tabiri ile ani olarak ortaya çıkan endişe - kaygı nöbetidir. Bu endişe ve kaygı nöbeti kişinin vücudunda bazı fiziksel belirtilerle kendini gösterir, bu yüzden de çoğu zaman kişide yoğun bir korku ve rahatsızlık duygusu yaratır. Bu yoğun korku duygusu içinde kişi, çok kötü birşey olacağını, onun için sonun geldiğini, öleceğini veya kalp krizi geçireceğini düşünür....

Sayfayı Paylaş