gebe
  1. elviran

elviran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

panik atak ve hamilelik

Konu, 'Gebelik' kısmında elviran tarafından paylaşıldı.

merabalar herkeze ben iki aylık hamileyim ve panik atak hastasıyım bebeğimi çok istiyorum ama gerçekten kötü günler yaşıyorum benim gibi olan biri varsa lütfen bana yazsın lütfen morale çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 7 Ocak 2011
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bende hamile ve panik atağım canım sıkma canını Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza alacaz inşallah:)

3. zeynep acan

zeynep acan Forum Okuru

aslında korkulcak cok sey oldugunu zannedıyoruz ben kızımın dogumundan sonra yasadım panık atagı ve anlayamadım olıcem sandım belkı ınanmazsınız ama karın ılk yagısını bıle seyredemedım aklıma mezarlıklar gelıyordu ama tedavıden sonra bunu yendım bılmıorum bıdaha olurmu aama kendınızı kontrol edın derın nefes almak yerıne yataga uzanıp bu bır hastalık ben cok sagllıklıyım demelı ve tabıkı en onemlısı allaha sıgınmalı

4. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bebişlerinizin güzelliğini ve önemini düşünün aklınıza kötü birşey getirmeyin

panik atak ve hamilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panik Atak ve Anksiyete

Panik Atak ve Anksiyete

panik atak olan ünlüler panik atak anksiyete ataklı ünlüler ve anksiyete Anksiyete, otonomik sinir sisteminin hiperaktivitesine bağlı somatik belirtilere eşlik eden, korku hissi ile belirli patalojik bir durumdur. Belli bir nedene yanıt olarak korkudan ayrılır. Panik atak spontan nöbetlerle ortaya çıkar. Buna bazen agorafobi eklenebilir beklenti ansiyetesi panik çaresizlik veya utanma hissleri...
  2. Panik Atak ve Genetik

Panik Atak ve Genetik

panik atak genetik mi Panik Atak ve Genetik İkizler ve aile bireyleri üzerinde yapılan çalışmalar, agorafobi ve panik atak'ın genetik ile ilişkisinin önemli derecelerde olabileceğine ilişkin bilgiler içermektedir. Panik bozukluğu olan 40 hasta, agorafobi ile birlikte panik atakları olan 40 hasta ve kontrol grubu olarak anksiyeteye ilişkin belirtileri olmayan 20 kişi üzerinde...
  3. Panik Atak ve Kalp Krizi

Panik Atak ve Kalp Krizi

mesut kayalı dr mesut kayalı drmesut panik atak kalp krizi psikiyatri Göğüste sıkışma, ağrı, nefes darlığı hissi gibi şikayetler Panik Atak hastalığının tipik belirtileri arasında yer alıyor Bu belirtilere, kalp hastalıklarında da rastlanıyor. Bu durum Panik Atak hastalarının, kalp rahatsızlığı şüphesiyle doktora gitmelerine yol açıyor. Panik Atak Nedir? Panik atak, aniden başlayan ve zaman...
  4. panik atak ve türleri

panik atak ve türleri

nefes kesilme hissi Başta "Panik Bozukluk" olmak üzere, bir çok psikiyatrik bozuklukta görülebilen; aniden beklenmedik bir anda, herhangi bir yerde ortaya çıkan yoğun kaygı-bunaltı, korku karışımı bir nöbettir. Bu nöbet kişiye öylesine yoğun bir korku ve rahatsızlık duygusu yaşatırki; kötü bir şey olacağı veya sonunun geldiğini, öleceğini hisseder. Panik atak sırasında bazı...
  5. Hamilelik ve Panik Atak

Hamilelik ve Panik Atak

gebelikte panik atak hamilelikte panik atak ve hamilelik hamilelikte tedavisi gebelikte tedavisi Kadınlar fiziksel özelliklerinden dolayı duygusal anlamda daha duyarlı, korkulara ve hastalıklara karşı daha dirençsizdirler. Bir de günümüz koşullarının eklenmesi, kadınlarda bazı psikolojik rahatsızlıklara neden olmaktadır. Bu rahatsızlıklardan en çok karşılaşılanı panik ataktır. Özellikle...

Sayfayı Paylaş