gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Panik - Onun Derdi

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kendimi kandırdım, ben hiç aşık olmadım allah cezamı verdi, onun derdi beni gerdi
    çok tatlıymış hanımefendi
    beni gördü koyverdi
    günler geçti söylendi

kapris neymiş anladım
    zamanla biter sandım
    psikopata bağladım

ele güne karşı bak rezil oldum vay
    ele güne karşı çok rezil oldum vay
    ele güne karşı pek rezil oldum vay

kendimi kandırdım, ben hiç aşık olmadım
    allah cezaNı versin, benim derdim seni gersin

çok tatlıymış hanımefendi
    beni gördü koyverdi
    günler geçti DELLENDİ

kapris neymiş anladım
    zamanla biter sandım
    psikopata bağladım

ele güne karşı bak rezil oldum vay
    ele güne karşı çok rezil oldum vay
    ele güne karşı pek rezil oldum vay

Panik - Onun Derdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. panik

panik

http://images.repage.de/games/Panik.swf
  2. Deri

Deri

Her cins deri hayır ve menfaattır. Eti yenen hayvanların derisi helal kazanca, etinin yenmesi haram olan hayvanın derisi şüpheli ve haram kazanca, Deve derisi mirastan ele geçecek mala, Bir hayvanın derisini yüzdüğünü görmek insanların işlerini yoluna kooymaya, doğru hareket etmeye ve düzenli yaşamaya, Hayven derisi bazen ev edinmeye delalet eder. (İnsan teni için Bakınız; Cilt.)Deri ile...
  3. Dere

Dere

İçinden az bir su akan ve çevresi güzel manzaralı dere kamuya ait bölgeden geçiyorsa ora insanları güzel hayata, özel mülkten geçiyorsa, bu kişinin hayat ve geçim güzelliğine, Evler arasından yahut yerleşim alanının içinden geçen dere, suyu berrak ve tattlı ise bolluk ve berekete, Bağ ve bostandan geçen dere (ark) kadının hamileliğine, bekarın evlenmesine, Dere bazen kişinin hanımına, onda...
  4. Panik - Unutma

Panik - Unutma

inanması zor, biliyorum,bana yaptığım herşey birer hata birtek sen anlardın beni seni kaybetmek, koydu bana artık anlamı yok deme dur, bir kez daha dinle unutma seni çok seviyorum bil ki çok özlüyorum artık geri gelsen bana dönsen diyorum
  5. Panik - Lazım

Panik - Lazım

günden güne, değişmiyor ki hayat herkes hep aynı, her şey bayat heyecan lazım, eğlenmek lazım, anlaşmak lazım düşünmek lazım, sevişmek lazım, yaşamak lazım kısa bu hayat, çok çabuk bitiyor geçen zamanlar, hep boşa gidiyor

Sayfayı Paylaş