gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Panik - Sus

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yarın bakalım gunes dogacak mı soz verdı bana ama tutacak mı son kez mı gorduk yoksa bılmıyoruz
    kım ne derse desın emaneten yasıyoruz
    sus konusma ne olur
    saklandında bırsey mı buldun
    katlandın da ermıs mı oldun
    batsın dogudan gunes o uyanacaksa
    unutsun benı mesut olacaksa
    zorla mı sevdık yoksa bılmıyoruz
    bızı sevmeyenı bızde sevmıyoruz

Panik - Sus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. panik atak!

panik atak!

Endişe hali, tanımlanması zor olan davranış modelleri sergiler. Kaygı (Anksiyete), herkes tarafından yaşanan bir durumdur. Genelde korkuya benzer; ama sözgelimi saldırgan bir hayvanın yarattığı korkudan farklı olarak kaygıda bir korku nesnesi yoktur. Panik atak (panik bozukluk), günlük yaşamda sık karşılaşılan karmaşık bir kaygı türüdür. Bu durumdaki kişiler, birden başlayan ağır panik...
  2. panik

panik

http://images.repage.de/games/Panik.swf
  3. Panik - Unutma

Panik - Unutma

inanması zor, biliyorum,bana yaptığım herşey birer hata birtek sen anlardın beni seni kaybetmek, koydu bana artık anlamı yok deme dur, bir kez daha dinle unutma seni çok seviyorum bil ki çok özlüyorum artık geri gelsen bana dönsen diyorum
  4. Panik - Lazım

Panik - Lazım

günden güne, değişmiyor ki hayat herkes hep aynı, her şey bayat heyecan lazım, eğlenmek lazım, anlaşmak lazım düşünmek lazım, sevişmek lazım, yaşamak lazım kısa bu hayat, çok çabuk bitiyor geçen zamanlar, hep boşa gidiyor
  5. Panik Nöbeti

Panik Nöbeti

Akut, aşırı korku nöbeti anlamına gelir. Panik nöbetinin anksiete durumundan farkı, birdenbire başlayan otonom aktiviteyle birlikte baş dönmesi, çarpıntı, sararma, terleme, titreme ve kusma, idrar yapma yahut dışkılama gereği duymadır. Nöbet ansızın başlar ve süresi genellikle sınırlı olmakla birlikte, birkaç dakikadan birkaç saate kadar sürebilir. Bu süre içinde kontrollü akıl faaliyeti...

Sayfayı Paylaş