gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Panik - Zevk-i Hela

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oppsss ı didin't again
    sallansam mı
    zorlansam mı
    şöyle kasılmadan olmaz mı
    söyle
    bu birden bire çıkmaz mı

dayanmak çok zor artık
    tam sınırda
    kastım kendimi birden
    saçtım ortaya

dur kızma
    temizleyeceğim
    sakin ol sen
    temizleyeceğim
    siz burdan çıkın şimdi
    temizleyince
    "gelin" diyeceğim

bap bap ba bu vappa şu vappa
    şu vappa muamma

Panik - Zevk-i Hela konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. panik atak!

panik atak!

Endişe hali, tanımlanması zor olan davranış modelleri sergiler. Kaygı (Anksiyete), herkes tarafından yaşanan bir durumdur. Genelde korkuya benzer; ama sözgelimi saldırgan bir hayvanın yarattığı korkudan farklı olarak kaygıda bir korku nesnesi yoktur. Panik atak (panik bozukluk), günlük yaşamda sık karşılaşılan karmaşık bir kaygı türüdür. Bu durumdaki kişiler, birden başlayan ağır panik...
  2. panik

panik

http://images.repage.de/games/Panik.swf
  3. Panik - Unutma

Panik - Unutma

inanması zor, biliyorum,bana yaptığım herşey birer hata birtek sen anlardın beni seni kaybetmek, koydu bana artık anlamı yok deme dur, bir kez daha dinle unutma seni çok seviyorum bil ki çok özlüyorum artık geri gelsen bana dönsen diyorum
  4. Panik - Sus

Panik - Sus

yarın bakalım gunes dogacak mı soz verdı bana ama tutacak mı son kez mı gorduk yoksa bılmıyoruz kım ne derse desın emaneten yasıyoruz sus konusma ne olur saklandında bırsey mı buldun katlandın da ermıs mı oldun batsın dogudan gunes o uyanacaksa unutsun benı mesut olacaksa zorla mı sevdık yoksa bılmıyoruz bızı sevmeyenı bızde sevmıyoruz
  5. Panik - Lazım

Panik - Lazım

günden güne, değişmiyor ki hayat herkes hep aynı, her şey bayat heyecan lazım, eğlenmek lazım, anlaşmak lazım düşünmek lazım, sevişmek lazım, yaşamak lazım kısa bu hayat, çok çabuk bitiyor geçen zamanlar, hep boşa gidiyor

Sayfayı Paylaş