gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Panolarla evdeki huzur

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntıdır

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Panolarla evdeki huzur
    ayyy bayıldım çok güzeller ya öğrensemd yapsam:)
    saol canım emeğine sağlık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

süperler canım bunlar çok güzel duruyorlar emeğine sağlık

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

basit ve de şık durmuş ...teşekkürler arkadaşlar

Panolarla evdeki huzur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panolar

Panolar

Panolar Panolar en dinamik, değişken ve neşeli aksesuarlardır aslında. Panoların kendisini de, üstüne tutuşturulan neşeli notlar, fotograflar ya da resimler gibi farklı düşünmek ve dekorasyonun bir parçası olarak görmek gerekir. İşte birkaç kolay öneri. Eski bir yatak başı ya da ferforje bir parçayı renkli boyayıp malzemeleri tuturmak için kullanabilirsiniz. Mantar bir yüzeyi, kumaşla...
  2. evimin huzuru

evimin huzuru

Evim ve ben Mola'dayız... Bu sabah yağmurla uyandım. Uzun zamandır beklediğim bir güzellikte yağıyordu. Sadece sokakların değil, içimin de temizlendiğini hissettim, ruhuma iyi geldi. Birkaç haftadır alışılmış mekan yazıları yazmakta çok zorlanıyorum. Alışveriş listeleri ile başlayan “yazın balkon keyfi yapın”, “kışın sıcak bir atmosfer yaratın” diye başlayan yazıları ben çook yazdım...
  3. Evde Huzur İçin Çok Tesirli

Evde Huzur İçin Çok Tesirli

evde huzur için dua evde huzur duasi olması için dua duası evdeki dualar Evinizde tüm aile bireyleri ile huzurlu yaşamak istiyorsanız vereceğim duayı ve zikirleri uygulayın ALLAH ın izniyle bi süre içinde kendinizde farkı göreceksiniz hergün 11 KEVSER SURESİ ve okuyun aşağıdaki zikirleride devamlı içinizden çekin ,,,,,, KEVSER SURESİ BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIYM İnna a,taynakel kevser fe salli...
  4. Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Ev dekorasyon örneği 2012 dekorasyon modası Bu evi kim dekore ettiyse ben kendi adıma tebrike diyorum. Gerçekten çok beğendim. Salonun kırmızı tonu çok hoş geldi gözüme. Ama en çok bahçede yemek keyfine bayıldım. Benim de böyle şık dekorasyonlu evim olur mu acaba?
  5. Bahçeli ev huzur veriyor

Bahçeli ev huzur veriyor

bahçe dekorasyonu bahçeli ev Bu kır evi oldukça hoşduruyoe. Kendi küçük olsa da bahçeli ev insanı özendiriyor.

Sayfayı Paylaş