gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Panpiş Acun'a Küstü

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

hilal cebeci acun ılıcalı haberleri projeleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Hilal Cebeci Panpiş ve Twitterdaki konuşmları http://www.meleklermekani.com/magazin/193146-hilal-cebecinin-sok-eden-twiter-konusmalari.htmlyayınladğı fotorafları ile ününe ün katmıştı melekler :)

Bu hilal Cebecinin haberleri bitmez valla bitmez :D:D kadın gündemde kalmak içinmidir nedir hergün yeni bir haberi ile gündeme geliyor :D:D

başka konuşucak bişiyimiz yokmuş gibi hilal cebeciyi konuşuyor acaba ne yayınlacak ne diyecek diye twitterden takip ediyoruzz vahh vahh :)

bakın şimdiki gündem konuda neymiş melekler :D:D

hilal Cebeci Bizim Acun abiye küsmüş :D:D evet küsmüş hahaha

nedeni ise Acun medya Hilal Cebeciye yok Böyle Dans için teklif götürmüş melekler. Hilal Cebeci de Twitterden bunu yayınlamış ama ne yazıkki Acun Medyadan bir açıklama gelmiş ve ünlü sanatçının yarışmada yer almadığı bildirilmiş :D:D

bunun üzerine Hilal Cebeci yine Twitterden bir açıklama yapmış bakın ne demiş :)

- Onlara çok kırgınım birdaha bu yapım şirketinden gelicek hiçbir projede yer almayacağımı bildiririm.

- Acun medya yapım şirketi bu açıklamadan hoşlanmamış ve böyle birşey olmadığını söylemiştir beni yalancı durumuna düşürdükleri için.

- Yok böyle dans adlı yarışma için bana teklifte bulunulmuştur..Bu konuyla ilgili birçok kez görüşülmüştür. Ben twittardan açıklama yaptığm için. :D:D

Hilal Cebeciye burdan üzülmemesini Söylüyorum onun böle yarışmalara ihtiyacı yok o zaten panpişleri ile çok ünlü sizcede öğle değilmi Melekler :)

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim panpişime hem teklif edip hem nasıl vazgeçerler heeehhh küstüm bende sana acunnnnn :D

Panpiş Acun'a Küstü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küstüm...

Küstüm...

küstüm
  2. küsüm,küssün,küsüz

küsüm,küssün,küsüz

eşlerin küsmesi rüyada eşiyle küsmek rüyada eşine küsmek - Bugün birliktesiniz diyerek kıymetini bilemeyebilir ve en ufak bir şeyde kalbini kırabilirsiniz eşinizin. Kusurlarını hoş görüp ciddi küslüklerden uzak durmak, ona güzel sözlerle hitap etmek, beklentilerine kulak vermek ve kıymetini bilebilmek nedense yanımızdayken tüm sevdiklerimize karşı ihmal edebildiğimiz davranışlar arasında. Bu...
  3. küsler barıştı

küsler barıştı

kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı mı kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı iki ünlü güzellerimizden Azra Akın ile Zeynep Tokuş artık dargın değiler..... AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI TÜRKİYE DIŞINDA YEDİ AYRI ÜLKEDE ÇEKİLEN, TRT'DE YARIN BAŞLAYACAK OLAN AYRILIK DİZİSİNİN TANITIMI YAPILDI. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Azra Akın, Kaan Urgancıoğlu, Zeynep...
  4. Panpiş pozlarına tantuş cevabı

Panpiş pozlarına tantuş cevabı

tantuş ne demek tantuş panpiş, panpişlerim, twitter, pozu, hilal cebeci, tantuş, sarp apak, resimleri,haberleri ve dahası burada arkadaşlar Twitter'da en çok tıklanan ve olay olan Hilal Cebeci'nin panpişlerine karşı verdiği pozlara, Sarp Apak'tan tantuş pozu geldi Melek'lerim:) Hilal Cebeci’nin panpiş pozlarını şahan Gökbakar ve Yavuz Seçkin’den sonra Sarp Apak da ti’ye aldı. Twitter...
  5. Acun'a Ceza Kesildi!

Acun'a Ceza Kesildi!

acun ılıcalı acun ılıcalı yeni teknesi acun ılıcalı haberleri Sevgili melekler, Acun Ilıcalı'nın yeni yatına Sahil Güvenlik ceza kesti. Sebep ise yatın denize atık sularını bırakarak denizi kirletmesi. İşte haberin detayları... Televizyon dünyasının ünlü ismi, yapımcı Acun Ilıcalı'nın 'Survivor' adlı motoryatına, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde denizi kirlettiği gerekçesiyle 4 bin 300 lira...

Sayfayı Paylaş