gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Panpiş pozlarına tantuş cevabı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tantuş ne demek tantuş panpiş, panpişlerim, twitter, pozu, hilal cebeci, tantuş, sarp apak, resimleri,haberleri ve dahası burada arkadaşlar
    Twitter'da en çok tıklanan ve olay olan Hilal Cebeci'nin panpişlerine karşı verdiği pozlara, Sarp Apak'tan tantuş pozu geldi Melek'lerim:)

Hilal Cebeci’nin panpiş pozlarını şahan Gökbakar ve Yavuz Seçkin’den sonra Sarp Apak da ti’ye aldı.

Twitter sayfasına üstü çıplak bir fotoğrafını yükleyen oyuncu, altına şu notu düştü: “Sıcak bir set gecesinden selamlar tantuşlar. Zalimin zulmü, Hilal’in panpişleri varsa, benim de tantuşlarım var.”

ASİMELEK ve büşra.shid bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadının hiç zoruna gitmez mi ya makara oldu millete :haha: ellerine sağlık hepsinin daha devamı gelir bence bunların :D paylaşım içinde teşkürler :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Panpişlerim işte geldim:D Sıcak bir yaz sabahı, bilgisayar başında sizler için terliyorum hahaha

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: panpişimm rüyammm ben de geldimm ayy çok sıcak dur bi fotomu atamm da görünnn :eek:rkide: pantişlerimm tıklayınn beniii :hhh:

ama ben bi açıklaması izlemiştim bundan gayet rahatmış hiç rahatsızlık duymamış normal bişey diyo nasıl herkes resim yüklüyorsa bende sevenlerimle resimlerimi paylaştımm diyo :hhh:

5. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ayy Allah napmasın o deli karıyı bende izledim televizyonda cins cins konuşyo,yanımda olsa patlatırım bi tane suratına hahaha

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahah sarp yaa :D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba panpişlerim, biliyorum özlediniz beni bende sizi çok özledim ve geldim:A
    Şimdi siz panpişlerim için çektiğim son resmi göstereceğim. Sıkı durun geliyor:A

İşte panpişler:A

HaYaL bunu beğendi.
  8. kişikil

kişikil Forum Okuru

Panpiş pozlarına tantuş cevabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp Apak Tantuş Pozu var mı

Sarp Apak Tantuş Pozu var mı

Yahu bu panpiş olayından sonra sarp apakta katılmış bu duruma tantuş diye bi poz vermiş var mı bu poz arkadaşlarım
  2. Panpiş Acun'a Küstü

Panpiş Acun'a Küstü

hilal cebeci acun ılıcalı haberleri projeleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Hilal Cebeci Panpiş ve Twitterdaki konuşmları http://www.meleklermekani.com/magazin/193146-hilal-cebecinin-sok-eden-twiter-konusmalari.htmlyayınladğı fotorafları ile ününe ün katmıştı melekler :) Bu hilal Cebecinin haberleri bitmez valla bitmez :D:D kadın gündemde kalmak içinmidir nedir...
  3. Beşiktaşlılar yaşadı Panpiş Bjk ye gelin geliyor :)))

Beşiktaşlılar yaşadı Panpiş Bjk ye gelin geliyor :)))

Hilal cebeci kiminle evleniyor ? Kiminle evlenecek ? Arkadaşlarım yaşadınız ya BJK nin daha sırtı yere gelmez :) Panpişşş hanimiş panpiiiiş :D:D Tabiki BJK imiş panpişş şiiii kime diyorum :D:D Panpiş diyorum BJK ye gelin geliyor diyorum. Duymayan kalmasın. Panpiş Hilal Beşiktaş'a gelin gidiyor! Nam-ı diğer Panpiş Hilal Cebeci'den gündeme bomba gibi düşecek bir açıklama! Cebeci, bu yaz...

Sayfayı Paylaş