gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Pansiyonunu Van' Depremzedelerine açtı!

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

esra erol bebeği esra erol resimleri van depremi van depremi haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Geçtiğimiz günlerde Bebeğini kucağına alan ünlü Televizyon sunucusu ve ekranların sevilen yüzü Esra Erol Van'lı Deprem Zedeler için Pansiyonunu Açtı melekler. [​IMG]
    Okan Bayülgen'in deprem ile ilgili sunduğu programa telefonla bağlanan sunucu Esra Erol, yazlığını depremzedelere açacağını ve depremzede çocukların da okul sorununu çözeceğini açıkladı.

Esra Erol öncelikle Büyükada'da bulunan 12 odalı pansiyonu Vanlı depremzedeler için tahsis edeceğini duyurdu.
    Özellikle sahillerde, vatandaşlara ait yazlıkların kış nedeniyle boş kalacağını belirten Esra Erol, herkese Vanlı depremzedelere bu yazlıklarını açması çağrısında bulundu.

sevde 7 bunu beğendi.
Pansiyonunu Van' Depremzedelerine açtı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. van kedisi

van kedisi

kedi cinsleri Türkiye'de üretilen ve saf Türk kedisi olan bu ırkın anavatanı ve kökeni Van yöresidir. Van kedisi korkmadan suya girip yüzen tek kedi ırkıdır ve 1969 yılında saf kan kedi ırkı olarak kabul edilmiştir. Dünya üzerindeki kedi cinsleri arasında en doğal olan türlerden biri olarak tanınmaktadır. İlk kez bir ingiliz çift tarafından ingiltere'ye götürülmüş ve çoğaltılmış daha...
  3. Van

Van

GENEL BİLGİLER Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır. Van Gölü, Akdamar Kilisesi, “kaleler kenti” olarak...
  4. Van Gogh

Van Gogh

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Heyelan depremzedeleri korkuttu

Heyelan depremzedeleri korkuttu

Yalova’da kalıcı konutlara ulaşımı sağlayan asfalt yolun bir bölümü heyelan sonucu çöktü. İstanbul Seyrantepe’de geçtiğimiz hafta meydana gelen heyelanda bir gecekondunun çökmesiyle toprak kaymaları Türkiye’nin gündemine gelmişti. Bugün Yalova kent merkezi ile depremden sonra yapılan Soğucak kalıcı konutlarının bulunduğu Paşakent Mahallesi arasındaki ulaşımı sağlayan yolda heyelan...

Sayfayı Paylaş