gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

pantolon giymeyi unutmuşlar galiba:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: pantolon giymeyi unutmuşlar galiba:):)

Bu unutmasa ii olurmuş :D

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pantolon giymeyi unutmuşlar galiba:):)

ayy çok komiklerrr

pantolon giymeyi unutmuşlar galiba:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pantolon

Pantolon

Bakınız; Şalvar.Siyah renkli pantolon giymek, hatırlı insanlar için iyi bir rüyadır. Eski ve yırtık pantolon giymek tasa ve kedere; ipek ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi bir şekilde yorumlanır. Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde yorumlanır. Kişinin temiz, ütülü pantalon giymesi işteki...
  2. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  3. galiba hamileyim

galiba hamileyim

meraba ben 5 ay once dogum yaptim ama sezaryan dogumdu ve simdi adetim gecikti eger hamileysem tekrar dogum yapabilirmiyim yani dogumun bana yada cocuga bir zarari dokunur mu onu cok merak ediyorum lutfen bana cevap yazin
  4. galiba zehirlendim.....

galiba zehirlendim.....

biz birgün arkadaşlarla karar verdik kısır yapmaya.o gün herkes malzemeleri getirdik hazırladık.sıra kısırı yoğurmaya gelince kızlar birbirleriyle tartıştı hepsi kısırı ben yoğuracam dedi.neyse öğretmen araya girdi hepiniz yoğurun dedi yaptılar yedik içtik evlerimize gittik.eve gidince bir karın ağrısı başladı bende galiba zehirlendim.:lau:

Sayfayı Paylaş