gebe
  1. gfbmerve

gfbmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Pantolonlu Gelinlik Modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gfbmerve tarafından paylaşıldı.

Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu.
    Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti.

17 ülkeden 600ün üzerinde müşterisine toptan ürün veren Mexemin her yıl düzenlenen fuarlarda müşteri yelpazesini genişlettiği bildirildi..

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pantolonlu Gelinlik Modası
    emegine saglik
    ben sahsen begenmedim bu pantolonlu gelinlikleri

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

konu taşındı

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler ama güzel deil:)

Pantolonlu Gelinlik Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pantolonlu gelinlik modası!

pantolonlu gelinlik modası!

Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu. Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti. 17 ülkeden 600ün üzerinde müşterisine toptan ürün veren Mexemin her yıl düzenlenen...
  2. Pantolonlu Gelinlikler...

Pantolonlu Gelinlikler...

pantolonlu abiyeler pantolonlu gelinlikler abiye kıyafetler abiye gelinlik Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu. Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti. 17...
  3. Pantolonlu Gelinlik Modası Geliyor....

Pantolonlu Gelinlik Modası Geliyor....

Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu. Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti. alıntı
  4. Pantolonlu Gelinlikler

Pantolonlu Gelinlikler

Gelinlik dediğin kabarık olacak hadi kabarık olmadı en azından altı etek olmalı :D:D Pantolonlu gelinliki ben hiç beğenmedim kızlar bakalım siz beğenicekmisiniz :tik:
  5. Pantolonlu Gelinlik Görmedim Demeyin!!!

Pantolonlu Gelinlik Görmedim Demeyin!!!

Evet hanımlar genellikle kabarık ,uzun, sade ve şaşalı olarak alışmış olduğumuz gelinliklerin pantolonlu modelini gördünüzmü?Giyen varmıdır,hoşlanan olurmu bilmem ama sizlerinde görmesini istedim.Farklı tarz arayan ve rahatına düşkün genç kızlarımız belkide sevebilir.En azından görmedik demeyin:)İşte sizlere pantolonlu gelinlikler...

Sayfayı Paylaş