gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Papagan Telefonda

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

Papagan Telefonda adamin biri eve gelmis ve gelen 3 milyarlik telefon faturasini görünce afallamis.faturanin detayini istemis,bakmis ki tüm aramalar esi,dostu...-napalim ödeyecegiz artik demis.Ama bir yandan gözü içerideki papaganina kaymis,"acaba papagan aramis olabilir mi" diye düsünmüs ve yatmis.Bir süre sonra kalkip papagani kontrol etmis,bir de bakmis papagan kafesten çikiyor,telefonu açiyor,arayip birileriyle muhabbet ediyor.papagani kanatlarindan yakaladigi gibi duvara yapistirmis,iki kanadini germis ve papagani duvara çivilemis ; -bi süre böyle kal da aklin basina gelsin demis.Papagan bir süre sonra karsi duvarda asili olan Isa heykelini görmüs.O da ayni papagan gibi çivilenmis,sormus ; -bilader sen ne zamandir burdasin, Isa ;
    - valla 2000 yil oldu.
    Papagan;
    - oha nereyi aradin lan öyle

Papagan Telefonda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. telefon sehpaları

telefon sehpaları

telefon sehpaları hepimizin evinde bulunan bi şey ama herkesin ki farklı bunlarda birkaç farklı model
  2. telefon önerisi

telefon önerisi

telefonum artık daynamıyor bana bozuldu zaten eskimişti de yeni bir telefon almak istiyorum arkadaşalr dokunmatiği olan facebook ve twittera girebilne internet çekim gücü yüksek olan bu tarz telefon kullanıpta önerisi olan arkadaşalr varsa ayrdımcı olurlarsa sevinirim..
  3. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  4. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu
  5. telefon numarası

telefon numarası

işte sürekli konuştuğum biri var sürekli konuşuyoruz ama bir türlü telefon numaramı istemedi. ben onunla her dakika konuşmak istiyorum ne yapmam lazım lafı nasıl telefona getirip onu şüphelendirmeden bunu yapmalıyım.

Sayfayı Paylaş