gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Papağanın Kafesi Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

papağanın kafesinin özellikleri, papağan kafesi nasıl olmalı, papaganın kafesi tavsiyeleri Uzun ömürlü ve zeki kuşlar olduklarından dolayı papağan severler beslemek için farklı papağan ırklarından birini seçiyorlar. Bizde jako cins "Paşa" isimli bir papağana sahibiz ve ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyor onu çok seviyoruz:) Papağanlara elinizden geldiğince yakın davranıp küstürmemeye çalışmanız gerekiyor .Evet yanlış duymadınız papağanların küsme özelliği olduğunu biliyormuydunuz:D:D Birde çok korktukları zaman kalp krizi geçirebiliyorlar çünkü ilk aldığımız papağanımız ne yazıkk bir gün sonra kalp krizi geçirmişti. İlk kez bir papağan alıp besliyecekseniz öncelikle kafesi hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum. Onların en rahat şekil de hareket edip yaşamaları için kafeslerin de bulunması gereken bir takım özellikler vardır. Papağanların kafesi nasıl olmalı diye merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyoruz. papagan kafesi.jpg

2. gizemdemir

gizemdemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkürler çok faydalı oldu

Papağanın Kafesi Nasıl Olmalıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papağan

Papağan

Alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.Rüyasında papağan gören bir erkek, gayet açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir. Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk...
  2. Kuş Kafeslerini Nasıl Seçeriz?

Kuş Kafeslerini Nasıl Seçeriz?

güvercin kafesleri güvercin kafesi nasıl yapılır kafesleri nasıl yapılır kafesi olmalı kuş Evde çoğu zaman kapalı tutulmak istenen kuşlar için mümkün olan en geniş kafesleri kullanmak tavsiye edilir. Kafesin kuş tarafından bükülemeyecek veya sökülemeyecek sağlamlıkta, toksik olmayan materyalden ve kolay temizlenebilir, korunaklı olması gerekir. Materyal bakımından métal; temizlenmesi,...
  3. saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

Kafes örgü saç modellerine bayılıyorum bende yaptırmak istiyorum ama evde nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bunu anlatan bir video var mı teşekkür ediyorum
  4. papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir merhaba kızlar sizden acil yardım bekliyorum bu papağan balığı nasıl pişirilir
  5. Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

kuş kafesi temizliği nasıl yapılır, kuş kafesinin temizliği nasıl yapılmalı, kafes temizliği Birçok kişinin evinde bulunan kuşların içinde bulunduğu kafesin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle yapacağınız temizliği günlük ve haftalık olmak üzere iki şekilde yapın. Günlük temizlik: Tercihen sabah...

Sayfayı Paylaş