gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Papatya Annenin Muhteşem Yavruları

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

satılık fino yavruları [​IMG]
    Onlar bir siteye atılan Papatya isimli güzel mi güzel bir annenin sevimli, minicik yavrucukları…Şu an çok küçükler ama kısa sonra büyüyecekler ve sizlere, sizlerin sıcacık kollarınıza, ilginize, sevginize çok ama çok ihtiyaçları olacak…Onlara kalplerini, evlerini açabilecek gerçekten hiç terketmeyecek kocaman yürekli aileler arıyoruz, var mısınız?
    İletişim:0 533 622 44 59
    Yer:İzmir

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bana satabilir siniz ben köpekleri çok seviyorum ve köpekler çok tatlılar ve size bir sorum var aşıları tamam mı yani ısırıyorlar mı?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    İdi ye konuya bakmadınız mı burada köpek yok ki kedi var :)

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Yavru olan herşey güzel ama sorumluluk alamam ama tavsiye ederim yoldaş olurlar

Papatya Annenin Muhteşem Yavruları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. papatyalar

papatyalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz yavrunun yüzü güler mi Mutluluk çiçekleri YABANİ OTLARIN ARASINDA GİZLİ SAKLI KALMIŞ, ÜZERİNE DÜŞMÜŞ GÜNEŞ IŞIKLARINI İÇİNE HAPSETMİŞ EBRULİ MORUN BİRBİRİNDEN GÜZEL TONLARIYLA BEZELİ KIR MENEKŞELERİ. KOYU YEŞİL YAPRAKLARININ ARASINDA BÜYÜK BİR ALÇAKGÖNÜLLÜLÜKLE HAFİFÇE EĞİK BAŞLARI, YUKARIYA UZANMIŞ NARİN GÖVDELERİYLE ÇOK GÜZELLER. NE KADAR GİZLENİRSE GİZLENSİNLER, BURCU BURCU...
  3. Anne ayı yavrusuna balık tutmayı nasıl öğretir ?

Anne ayı yavrusuna balık tutmayı nasıl öğretir ?

Nasıl öğretir bilir misiniz meleklerim?Bilmiyorsanız okuyun bakalım nasılmış.Ama bu işi sadece balık tutmak ve anne ayı-yavru ayı ilişkisi olarak algılamayın. Anne ayı iyi bir avcıdır. Bu bilgisini yavrusuna da aktarmak ister. Balık avlarken bir iki yaşındaki yavru da annesinin yanındadır. Birlikte suya girerler. Anne ayı balık yakalar, birlikte yerler. Bu arada bir gelişme olur. Anne...

Sayfayı Paylaş