gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Papatyam" dizisi 100 bölüme ulaştı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

papatyam dizisi, 100. bölüm, 100 bölüm, haberleri, dizi seti

Severek izlediğim dizilerden biridir "Papatyam" dizisi. Metin Akpınar'ın ustalığıyla ve diğer dizi oyuncularının kaliteli oyuculuğu ile izlenmeye değer diyorum ve size bu dizi hakkında güzel bir haber sunuyorum Melek'ler.

'Papatyam' 100. bölüme ulaştı

Başrollerini Metin Akpınar, Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu, Deniz Oral ve Aslı Omağ'ın paylaştığı, salı akşamları Star TV'de ekrana gelen “Papatyam” dizisi, 100'üncü bölüme ulaştı.

“Papatyam”, 26 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek 100’üncü bölümü ile ‘dalya’ diyecek.

"Papatyam" dizisi 100 bölüme ulaştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka Sokaklar 100. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 100. Bölüm Özeti

arka sokaklar beşirin öldüğü bölüm arka sokaklar beşir ölümü beşirin ölümü Arka Sokaklar bu hafta “dalya” diyor 22 Aralık Pazartesi akşamı 100. bölümü ile ekrana gelecek “Arka Sokaklar”ın bu bölümünde, kentteki araç yakma terörü işlendi. Gerçeği yansıtması için, arabaların yakıldığı çekimlerde heyecanlı anlar yaşandı. Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh,...
  2. Yaprak Dökümü 100. Bölüm Özeti

Yaprak Dökümü 100. Bölüm Özeti

Leyla’nın umutları yerle bir oluyor Nazmi, Ferhunde ile buluşuyor. Ferhunde’nin Nazmi’ye anlattıklarından sonra, Leyla’nın geleceğe ait umutları bir kez daha yerle bir oluyor. Ali Rıza Bey, baba evinin satılması hüznünü ailesiyle kenetlenerek atmaya çalışır. Leyla ve Necla için de hasretle bekledikleri gün gelmiştir. Akşam yemeğinde hem Cem’in tezkere kutlaması yapılacak, hem de Nazmi...
  3. YouTube 100 milyon kullanıcıya ulaştı

YouTube 100 milyon kullanıcıya ulaştı

YouTube, sanal dünyadaki rakipsizliğini üye sayısıyla da kanıtladı. Araştırma firması ComScore'un yayınladığı son rapor, çevrimiçi video pazarının yaratıcısı olan YouTube'un 100 milyon kullanıcı sınırını aştığını ortaya koydu. ComScore'un raporuna göre, popüler video paylaşım sitesinin kullanıcı sayısı her ne kadar devasa bir rakama ulaşmış olsa da, şirketin sahibi Google henüz bu trafikten...
  4. Kavak Yelleri 100. Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 100. Bölüm Özeti

kavak yelleri kavak yelleri minenin saç rengi mine saç rengi minenin arabasının markası arabasının markası Güven, Aslı’ya yardım ediyor Pediatri stajına başlayan Aslı’nın çocuklarla yaşadığı sorunu fark eden Güven, olaya el atıyor ve Aslı’nın imdadına yetişiyor Aslı hastanede pediatri stajına başlar Okan’ı gözleri önünde yitiren Aslı, buradaki çocuklarla iyi anlaşamaz Onun soğuk...
  5. Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü 12 Ocak Muck dizisi papatya şarkısı Merhaba Melek'ler... Muck dizisinin 2.bölümünde öğrenciler usta yorumcu Teoman'ın Papatya şarkısını seslendirdiler, ben çok beğendim ve istedim ki Papatyam şarkısının sözlerini sizinle de paylaşayım ve hep birlikte mırıldanalım :) Teoman Papatya şarkı sözü: Bizi tanıyan herkes bilir Senle ben eskiden beri Hiç...

Sayfayı Paylaş