gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Papaz süper bişi :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Papaz, ölmek üzere olan adamın üzerine eğilerek: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der. Ancak adamdan ses çıkmaz. Papaz gene: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini
    lanetle" der demesine ama adamdan gene ses çıkmaz. Papaz iyice
    sinirlenir:
    "Neden şeytanı ve kötülüklerini lanetlemiyorsun be adam?"

Adam yanıtlar: "NEREYE GİDECEĞİMİ
    BİLMEDEN KİMSE HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTEMİYORUM!"[​IMG][​IMG]

Papaz süper bişi :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papaz

Papaz

Günah işlemeye yahut dinde olmayan ve ona sonradan katılan şeylere rağbet etmeye, Papaz olduğunu görmek dindar kimse için iyi bir isimle anılmaya, diğerleri için durumun güçleşmesine, zillet ve korkuya yahut dar geçime delalet eder.Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır. Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır. Rüyada bir kiliseye gidip bir papazla konustugunuzu görmek,...
  2. Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()

Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()

Açık mektup Sana bu m£ktubu çok uzaklardan yazıyorum. Şu an radyoda s£vdiğimiz şarkı çalıyor v£ b£n s£ni düşünüyorum, dalıyorum hülyalara v£ yin£ tüm içt£nliğiml£ sana döküyorum içimi. Oysa hiçbir zaman s£nin için böyl£ yazmayı b£c£r£m£miştim. Tabi mat£matik d£ft£rim£ yazdığım saçma şiirl£ri saymazsak £ğ£r. D£m£k ki yazabilm£k için hasr£tl£ yanmak g£r£k. Şimdi is£ t£miz kâğıtlara yazıyorum,...
  3. gofretli süper pasta..:D

gofretli süper pasta..:D

gofretli tatlı vazgeçilmez tat deneyin bence... Malzemeler: 1. 1 litre süt 2. 9 yemek kasigi irmik 9 yemek kasigi toz seker 3. 1 adet damla sakizi Tatlimizi 2 ölçü hazirliyoruz. üzeri için meyveli sos ve çilek,3 veya 4 paket rulokat Yapilisi: · Bir tencere içerisine sütümüzü,sekerimizi ve irmigimizi koyup kaynatiyoruz kaynadiktan sonra damla sakizlarida ilave edip 4-5 dakika...
  4. dukan diyetiii süper bişi yaw tavsiye ederim :)

dukan diyetiii süper bişi yaw tavsiye ederim :)

Henüz Dukan diyetini duymamış olan varsa, yakında duyacağından eminim. Bu yeni trend bütün Avrupa’yı sarmış durumda. Prenses Kate Middleton bile kilo almadan istediğinizi yiyebildiğiniz bu diyeti uygulayanlardan. Kulağa gerçek olmayacak kadar iyi geliyor, öyle değil mi? Dukan diyeti, aslında Atkins diyetinin temeli olan düşük karbonhidrat tüketimine dayanıyor; ancak bu yeni akım haftada altı...

Sayfayı Paylaş