gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

papirüs sanatı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: papirüs sanatı

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: papirüs sanatı

papirüs sanatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. RÖLYEF Sanatı

RÖLYEF Sanatı

rölyef malzemeleri rölyef sanatı resimleri yapımı yapımı Yüzey üzerine yapılan yükseltme ya da çökertmelere rölyef (kabartma) denir. Alçak ve yüksek rölyef olmak üzere ikiye ayrılır. Yüzey üzerine yükseltilerek yapılıyorsa yüksek rölyef; çökertilerek yapılıyorsa alçak rölyef adını alır. Üzeri işlenebilir malzemeleri şekillendirme. Kabartma, sanat kolları dahil endüstri, tarım ve günlük...
  2. Papirüs Cave

Papirüs Cave

papirus taksim taksim papirüs papirüs 0212 244 57 35 Yer : Beyoğlu Adres : İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak No:5 Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK İstanbulun ilk barlarından biriydi Papirüs. Yazarlar, çizerler, sinemacılar, tiyatrocular, şairler orada buluşuyorlardı. Papirüs masaları yıllarca birçok projeye tanıklık etti. Bir zamanların sevilen TV...
  3. Gerçek Papirüs Resimleri

Gerçek Papirüs Resimleri

papirus resimleri papirüs resmi papirüs resimleri papürüs resim Antik Mısır tarihi ve medeniyetinin en önemli tanıklarından olan papirüsler... Mısır tarihine olan sevgim ve merakım orijinal papirüslere olan ilgimi de zamanla çok artırdı. Kendi evimde de özenle muhafaza ettiğim papirüsler bulunmakta. Burada sizlerle birkaç tane papirüs resmi paylaşmak istedim.
  4. Maji Sanatı

Maji Sanatı

Biz bayanların en büyük ortak özelliklerinden biri gizemli olaylara olan merakımızdır. Özellikler ben fizikötesi ve parapsikoloji olaylarına çok meraklıyımdır. Benim gibi bu konulara meraklılar için çok güzel bir konu.. İnsanlığın en eski öğretisi, hatta dinlerin ve inançların kökeni Majidir. Maji sanatı ve onun çocuğu olan büyü, her çağda varolan ve etkinliğini sürdüren bir olaydır....
  5. sanat akımları

sanat akımları

çağdaş sanat akımlarının ortaya çıkış nedenleri nelerdir madde madde.

Sayfayı Paylaş