gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Para Basmak

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ehil olan kimsenin para bastığını görmesi üst düzey bir yöneticiliğe, diğerleri için memuriyete delalet eder. ( Fazla bilgi için Bakınız; Darphane.)

Para Basmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Faka basmak

Faka basmak

Faka bastığını görmek mizacına uygun olmayan bir kadınla evlenmeye, hastalanmaya, hapse girmeye, malının rehin alınmasına yahut çocuğu olmasına delalet eder.
  2. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  3. Para Fabrikası

Para Fabrikası

para fabrikası
  4. Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi? Arkadaşlar herkese selam olsun. Acaba Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi ?
  5. Bu merdivenlere basmak yürek ister

Bu merdivenlere basmak yürek ister

2012 Merdiven modelleri Merdiven örnekleri Çok yükseklerde gözüm yok ama içerden merdivenli evlere bayılıyorum. Yukarıda çok birşey olmasına gerek yok bir çatı katına da razıyım:) Güzel bir çatı katı dekorasyonu yaparım ben oraya:) Ev içindeki merdivenin varlığı bile yeter bana:) Şöyle ahşap ve sarmal bir merdiven tercih sebebi:) ama bu merdiven modellerine basmaya cesaret edemem ben. Ya siz...

Sayfayı Paylaş