gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Para Cüzdanı

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Para cüzdanı yahut para kemeri bekar için evlenmeye, diğerleri için mala, Elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişiyi yoksulluktan kurtaracak sanata, Para cüzdanının suya düşmesi, dünyalığının devletin eline geçmesine, Para çantası kişinin bedenine, Çanttasının ( cüzdanının) boşaltıldığını görmek vefat etmeye, Beline bağglı olarak görülen para kemeri kişinin öğrendiği ilme, paralar sağlamsa ilminin seviyesinin yüksekliğine, sahte ise daha ilim öğrenmesi gerektiğine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çanta,Cüzdan.)Rüyada görülen para cüzdani, sahibinin bedenidir. Ona gelecek her hangi bir sey sahibine aittir. Bazi tabirciler para cüzdani sahibinin simdir, demislerdir. Bundan dolayi para cüzdaninin açik oldugunu ondan paralarin yere dustugunü gören kimsenin sir ve gizli seyleri açiga çikar demislerdir.

Para Cüzdanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüzdan

Cüzdan

Sırra ve gizli durumlara delalet eder. ( Geniş yorum için Bakınız; Çanta, Kese, Para Cüzdanı.)Rüyada cüzdan bulmak büyük bir maddi veya manevi kazanca işarettir. Cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder.Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına...
  2. pet şişeden bozuk para cüzdanı

pet şişeden bozuk para cüzdanı

pet şişelerden neler yapılır pet şişeden neler yapılabilir şişeden yapılır bardaktan yapılabilir Plastik şişeyi resimdeki gibi kesip fermuar dikmişler. Ve ilginç bir bozuk para çantası yapmışlar.. En üstten delik açıp örgü yumaklarınızı içine koyabilir, ipin ucunu delikten geçirip, ipinizi temiz tutarak örgü örebilirsiniz... yada baska seylerle değerlendirebilirsiniz hayal gücü sınır tanımıyor.
  3. PSN PLUS Cüzdana para ekleme sorunu yaşayanlar

PSN PLUS Cüzdana para ekleme sorunu yaşayanlar

Lütfen geçerli kredi kartı girin, tüm bilgiler doğru ama kredi kartı yanlış diyor, hatalı diyor psn için cüzdana bir türlü para ekleyemedim cüzdana para eklemiyor, kafayı sıyırdım diyenler buyrun cenaze namazına :) Şimdi arkadaşlarım bu konuda iseniz kesinlikle aynı sıkıntıyı yaşadınız ve buraya bu konuya geldiniz. Nasıl kafayı sıyırdınız değil mi cüzdana para eklemiyor. Soru ? Daha önceden...
  4. Sony Psn Plus Cüzdana para ekleme sorunu ve kesin çözümü

Sony Psn Plus Cüzdana para ekleme sorunu ve kesin çözümü

Psn Cüzdana para ekleme sorunu, kredi kartınız geçersizdir lütfen bilgileri kontrol ediniz sorunu yaşayanlar buyrun bakalım. Şimdi arkadaşlarım çektiklerinizi bende biliyorum. Bende sizler gibi iki aydır deniyorum hatta ütopya yapıp kredi kartını bile sıfırlattım bankaya ama nafile. bi ara ben on tl para ekleyebildim bi ara dediğim de 14/02/2015 tarihinde ekleme yapabildim. Şimdi sağı solu...
  5. cüzdan para merak pişmanlık iç huzuru ile ilgili hikaye

cüzdan para merak pişmanlık iç huzuru ile ilgili hikaye

cüzdan para merak pişmanlık iç huzuru ile ilgili hikaye arayanlar için küçük bir yazı var umarım sizlere yararlı olur arkadaşlarım. Bir gün bir adam yolda yürürken yanlışlıkla bişeye basmış merak ederek bastığı şeye bakmış. Acaba neye bastım diyerek ayaklarının altına doğru baktığında bunun bir cüzdandan başka birşey olmadığını farketmiz. Gayri ihtiyarı elini ayaklarının altına doğru...

Sayfayı Paylaş