gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Para İnsana Dil Elbise İnsana Yol Öğretir ne demek

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir ne demek Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı nedir
    Merhaba Sevgili Melek'lerim... Bu sayfamızda Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir atasözünün anlamını yani açıklamasını konu alıyor ve Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir sözünü konu alıyoruz :)

Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir paranın yapacağı işlerin sınırlı olduğunu anlatan atasözü..

Para İnsana Dil Elbise İnsana Yol Öğretir ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden insanların kuyruğu yok?

neden insanların kuyruğu yok?

Şekil ve yapısı ne olursa olsun hemen hemen bütün omurgalılarda kuyruk vardır ve hepsinde de kuyruk aynı biçimde oluşmuştur. Sayıları 3 ile 49 arasında değişen kuyruk omurlarının üstü yağla kaplanmış ve böylece kuyruk ortaya çıkmıştır. Kuyruk canlı türüne göre değişik fonksiyonlara sahiptir ve kesinlikle bir süs değildir. Kuyruk omurganın devamıdır. Timsah, kertenkele gibi hayvanlarda...
  2. Yurdum insanı yolda bomba bulursa...

Yurdum insanı yolda bomba bulursa...

Fıkralara konu olacak olay bu kez de Ankara'da yaşandı. Yolda bomba olduğunu farkeden 'yurdum insanı' kontörü olmayınca bakın polise nasıl yardımcı oldu... Ankara'da bir vatandaş yolda görüp aracına aldığı gazeteye sarılı patlayıcıyı Kızılay Meydanı'na getirerek polise gösterdi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı açık taş ocaklarında kullanılan patlayıcı maddeyi, özel giysisiyle araçtan...
  3. Para saymak insanı mutlu ediyor

Para saymak insanı mutlu ediyor

para Kızlar hepimizin borçları,faturaları düşünürken moralimiz bozulur,kara kara düşüncelere dalarız fakat para sayarken bunları yaşayanınız oldumu?Araştırmalar herkesin mutlu olduğunu gösteriyormuş. :D:D Daha önce yapılan araştırmalar, insanların yaptıkları harcamaları düşündüklerinde zihinsel ve fiziksel olarak ıstırap çektiklerini göstermişti. Son araştırmya göre ise parayı saymak bile...
  4. Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı

Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı

Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı nedir? Kızlar Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı hakkında kısada olsa bilgi bekliyorum sizden

Sayfayı Paylaş