gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

para karşılığı yatan mankenler kim

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

parayla yatan kadınlar parayla yatanlar yatan kadın para karşılığı kadınlar para karşılığı ünlüler [​IMG]

ÜNLÜ MANKEN ŞENAY AKAY GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE 'PARA KARŞILIĞI BİRLİKTELİK YAŞAYAN MANKENLER VAR' DİYEREK HERKESİ ŞAŞIRTTI. ÜNLÜ MANKEN EBRU DESTAN, AKAY'I SERT BİR DİLLE KINADI. DESTAN ŞÖYLE KONUŞTU:

Şenay'ın sözlerine Ebru'dan sert cevap...

GIRTLAK DOKUZ BOĞUMDUR

“Birileri bir konu hakkında açıklama yapıyorsa lütfen bir isim versin. Gündem yaratmak için ortaya bir laf atmak ve sonuçta kendinizin de içinde yer aldığı bir meslek grubunu karalamanın anlamı ne? Bildiğin bir şey varsa çık ve falanca kişi ya da kişiler bunu yapıyor, mesleğim adına utanıyorum de. Bu tür gereksiz konuşmalar bu güzel mesleği yapanları rencide ettiği gibi model olmak isteyen genç kızları ve ailelerini de kötü yönde etkiliyor. Gırtlak dokuz boğumdur derler. Laf olsun diye konuşulmaz. İnsanın ağzından çıkan sözü kulağı da duymalı. Hiç yakıştıramadım.'

gecce.com

para karşılığı yatan mankenler kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yata yata para kazanan öğretmenler !!!!!

yata yata para kazanan öğretmenler !!!!!

BİZ ÖĞRETMENLERE NE GÜZEL İŞİNİZ VAR BOL TATİLİNİZ VAR, YATA YATA PARA KAZANIYORSUNUZ DİYENLER HAKLI. AŞAĞIDA ÖĞRETMENLERİN YAPTIKLARI İŞLERİ OKUYUNCA ÖĞRETMENLİĞİN GAYET BASİT BİR MESLEK OLDUĞUNU SİZ DE GÖRECEKSİNİZ. 1- Toplantılara katılınacak, 2- Yıllık plan yapılacak 3- Günlük plan yapılacak 4- OGYE çalışmasına katılınacak 5-TKY çalışmalarında bulunulacak 6- Nöbet tutulacak 7- Sınıflar...
  2. Kim ya bu Kİmya ?

Kim ya bu Kİmya ?

kimya hatun kimdir hayal has kimdir kimya hatun kitap özeti nasıl öldü Mevlana Celaleddin Rumi ile Şems-i Tebrizi'nin öyküsünü anlatan 3 kitap okudum şimdiye kadar.Ahmet Ümit'n "Bab-ı Esrar"ı,Elif Şafak'ın "Aşk"ı ve son olarak İranlı yazar Saide Kuds'un "Kimya Hatun"u.3 kitapta da konu özde aynıdır.Tebrizli gezgin bir derviş olan Şems'in Hz.Mevlana'ın hayatına...
  3. ya para öde yada halıları yıka:P

ya para öde yada halıları yıka:P

rüyada halı yıkadığını görmek ilk önce bu fotoyu paylaşmak istedim.. bakın aralarındaki baga... DİYARBAKIR’ın Çınar İlçesi'ne bağlı Yuvacık Köyü'nde, geçen yıl 6 yaşındaki oğlu Enes'i anasınıfına kayıt yaptırmak isteyen Elif Satık, iddiaya göre kayıt parası veremediği için okulun halılarını yıkamak zorunda kaldı. Halıları damda yıkarken kayıp düşme sonucu belkemiğinde kırık olduğu için...
  4. Yaya geçidininin icadı, Yaya geçidini kim buldu

Yaya geçidininin icadı, Yaya geçidini kim buldu

yaya geçidi okul geçidi yaya geçiti resmi Bu yazı: Yaya geçidininin icadı, Yaya geçidini kim buldu içerik kısaca.. Yaya Geçidini kim ne zaman buldu, yaya geçidi hakkında bilgi, yaya geçidinin mucidi kim İlk yaya geçidi hakkında merak edilen bilgileri içermektedir. Yaya geçidi, sizce kim tarafından ve hangi tarihte bulunmuştur Melek'lerim? Merak edenler, mause nizi biraz daha aşağıya...
  5. Survivor'da kim, ne kadar para aldı?

Survivor'da kim, ne kadar para aldı?

Survivor, survivor da kim kaç para kazanıyor, en fazla kazanan kim, en az kazanan kim konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sıkı bir survivor takipçisiyim melekler. Hepde merak ettiğim konudur kim kaç para kazanıyor. Araştırma yaparken gördüm ve eklemeden vaz geçemedim. İşte size survivor çıkarması melekler. Fiyatlar sizi şarşıttı mı melekler :) :) Survivor'a katılan ünlü...

Sayfayı Paylaş