gebe
  1. emy

emy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Para kazandıran facebook uygulaması

Konu, 'Para & Borsa' kısmında emy tarafından paylaşıldı.

Süper bir uygulama! ister sayfanızı beğendirtin, isterseniz kazandığınız parayı 30 tl ye ulaşınca nakit olarak alın. F08L.jpg

Ref. link: Liked Win! linke tıklayıp face uygulamasına izin veriyorsunuz, her beğendiğiniz sayfa puanına göre puan yada para kazanıyorsunuz
    mesela ben beğenmeye yeni başladım, şu an 653 kredim var TL karşılığı 0.65 TLyapıyor :yahoo:

2. lagrima

lagrima Forum Okuru

bunu başka deneyen var mı?

nilyesilim bunu beğendi.
  3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben denedim. ilk önce zevkliydi sonra baydı resmen uğraşamadım bıraktım. :) yani sabırsınız varsa ve uğraşacak vaktiniz varsada olur. ama bana uymadı

4. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    bir beğeni bir kuruş mu?

Para kazandıran facebook uygulaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Kullanıcılarına Para Ödüyor

Facebook Kullanıcılarına Para Ödüyor

facebook, hakkında, para, kazandıran yöntem, facebook para kazandırıyor bilgileri buradan bulabilirsiniz Facebook, kullanıcılarına para ödüyor meleklerim başlığı görünce dikkatimi çekti dedim o kadar face kullanıyoruz neden bizde kazanmayalım ki.. Facebook artık bir sosyal ağ platformu değil. 500 milyon üyesinin avantajını sonuna kadar kullanan bir reklam şirketi haline geldi. Ancak...
  2. İşte Facebook Ipad Uygulaması!

İşte Facebook Ipad Uygulaması!

facebook ipad uygulaması tanıtımı incelemesi ayrıntılar nedir resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook severlere müjde vermek istiyoruz melekler :) Sonunda facebookun ipad uygulaması çıktı.Eğer ipadiniz yoksa bunun neden önemli olduğunu kavramayabilirsiniz.Şöyle açıklayalım,ipad üzerinden facebooka safari tarayıcısı ile erişilebiliniyordu.Ancak safariyle de tablet özellikler...
  3. Facebook Kapak Uygulaması

Facebook Kapak Uygulaması

Facebook Kapak Uygulaması nasıl oluyor lütfen bilgi verin.
  4. Facebooktan YeniKartpostal Uygulaması Başlıyor

Facebooktan YeniKartpostal Uygulaması Başlıyor

facebook kartpostal uygulaması yeni facebook uygulamaları Sevgili melekler, gün geçmiyor ki sosyal paylaşım ağları yepyeni bir uygulama ile karşımıza çıkmasın. Çoğu kişinin beğenmediği ve kaldırmak istediği zaman tüneli uygulaması bir yandan dursun herkesin hoşuna gidecek yeni bir facebook uygulaması kapıda; facebook kartpostal uygulaması :) Facebook'un yeni geliştirdiği uygulama...
  5. En Çok Para Kazandıran Meslekler Hangileri?

En Çok Para Kazandıran Meslekler Hangileri?

Bu konu; En Çok Para Kazandıran Meslekler Hangileri konuus hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günümüzde hayat şartları çok çetin ve geçinmek hayli zor. Hani derler ya ekmek aslanın ağzında diye, artık midesine inmiş durumda. Bu yüzden özellikle çocuklarımızı okuturken, ileriyi düşünerek karar vermeli, yetenekleri ve ilgi alanları yanında para kazandıracak meslekler seçmelerine...

Sayfayı Paylaş