gebe
  1. biniki

biniki Forum Okuru

Para lazım nereden bulabilirim?

Konu, 'Para & Borsa' kısmında biniki tarafından paylaşıldı.

Benim eğitim kredisine ihtiyacım var lakin 15 yaşındayım.Haftasonları çalışıyorum ama okul masraflarım boyumu aştı.Nereden,nasıl bulabilirim?Ailemin maddi durumu yok.Sizce ne yapmalıyım?Ek iş olarak başka neler önerirsiniz?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba vakıflar genel müdürlüğüne başvuru yapın .Gerekli incelemeler sonucu ihtiyaç sahibiyseniz aylık bağlanacaktır.

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  3. eda_ince

eda_ince Forum Okuru

Yazayım mı yazmayayım mı diye kararsız kaldım :)
    Size tavsiyem burs vs.yardım peşinde koşmak yerine çalışabileceğiniz işler bulmanızdır. Yaşınız çok genç olmasına rağmen "kredi" peşinde koşmanız beni gerçekten üzdü. Muhakkak sebepleriniz vardır, hepimizin olduğu gibi :) Masraflar çok, yetişmiyor vs.ama emin olun kredi, burs gibi dışarıdan alacağınız her yardım sizi anlık olarak kurtarıyor olabilir fakat uzun vadede çok güçsüz yapar. Çevrenizden de bunu görebilirsiniz net olarak. Size tavsiyem hafta içi de ders programlarınızın boş olduğu zaman dilimlerini tespit edip part-time olarak çalışmanız. O da olmadı eğer yazma yeteneğiniz varsa editörlük, yazarlık yapın makale başına para alın. Belki yazdıklarım sizin için iç karartıcı, can sıkıcı gelebilir ama eğer bir borcunuz varsa inanın bunun çaresi sizsiniz dışarıdan bir yardım değil. Sizi düşünmesem derim ki git amcandan, dayından, arkadaşından borç iste, kredi kartı çıkart vs. gibi yollar söylerim ama bu yollar inanın sizi şuan ki durumdan daha kötü hale getirecektir. Sözü fazla uzattım sanırım Rabbim yardımcınız olsun, dua edin kendinize...

4. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Organizasyon işleri yapabilirsin. Belki çok bir getirisi olmaz ama en azından harçlığını çıkarırsın. Bu yaşta bu kadar büyük sorumlukların altına girdiğin için de takdir ettim seni. Umarım her şey gönlünce olur :)

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  7. delidolu47

delidolu47 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    makale yazarak para kazanabilirsiniz mesela 100 kelime 50krş tan günde 5000 kelime yazsanız 25TL

8. buyurpasam

buyurpasam Forum Okuru

Arkadaş doğru söylüyor 25 tl olmasa da günde 15 tl veya 10 tl kazanıyordum bir ara

9. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

nasıl yapacagız ?

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Biz yönetim olarak daha önceden sitemizde bulunan, yazdıklarından emin olduğumuz kişiler ile çalışıyoruz. Zaman içerisinde nasıl olduğu ile ilgili size daha detaylı bilgiler sunacağım.

Saygılar.

Not: Bu şekilde çalışan 3 kişi bulunmaktadır sitemizde...

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  11. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

bekliyor olacagım inşallah

12. DenizTendik

DenizTendik Forum Okuru

Arkadaşların dediği gibi makale yazarak bir şeyler kazanabilirsin.

Ayrıca 100 kelimesi 50 kuruş değildir. 100 kelimesini en az 1 TL'den rahatlıkla yazabilirsiniz.

EDIT BY BEYZA gibi sitelerde satabilirsiniz.

Ek olarak internet üzerinden part time iş arayan kişiler oluyor. sitesini kontrol ederseniz bulunduğunuz yerde part time işler olabilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Ağustos 2016
    Kendimleyim bunu beğendi.
  13. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Tendik ,
    Sürekli reklam içeren konular dan ötürü siteden atıldınız. + Herkes her yerde tabiki ücretli makale yazarlığı yapabilir. Makale karşılığı alınan ücrette farklı olabilir. Yalnız , her yerde makale yazarlığı yapılmaz . 1 ay deneme süresi diyip işe alınmayabilirsiniz , yada emeğinzin karşılığını alamayabilirsiniz. Kısaca özetlersem aman ha dikkat dolandırılmayın ..

Para lazım nereden bulabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bingöl'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Bingöl'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Arkadaşlar Bingöl'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Bu konuda yardım bekliyorum
  2. Kırklareli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kırklareli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kırklareli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Merhaba arkadaşlarım Kırklareli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Bu konuda bana yardım edin lütfen sevap işleyin:S
  3. Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Merhaba arkadaşlar benim Kayseri'de burs almam şart, ve sizden Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim diye bilgi bekliyorum
  4. Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar merhaba gördüm bir kaç şehirde burs veren kurumları yazmışsınız. Bende sizden Nevşehir'de burs veren kurumların adını rica ediyorum şimdiden tşkler
  5. Şişe mantarını nerelerde bulabilirim

Şişe mantarını nerelerde bulabilirim

Size bi sorum olacak şişe mantarını nerelerde bulabiliriz

Sayfayı Paylaş