gebe
  1. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Para mı kopya mı?

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında яαρ-кızı... tarafından paylaşıldı.

geçen yıl fizik dersinden kalmam nedeniyle sene sonu kurtarma sınavına giricem sınava girerken para vermemiz gerekio...bende bozuk yok kağıt para almşm yanıma,bir elimdede kopay kağıdım.. sanırım elleri karıştırmış olmalıyım hoca para ister gbi elini uzattığında kopya kağıdını vermiştim:D napıcaımı bilemedim:D adam bi kahkaha attı önce parayı aldı sonra kağıdı inceledi:D ama kağıdı bana geri verdi:D

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Para mı kopya mı?
    :hhh::hhh:vay be ne hocalar varrrrr.D:D

3. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Para mı kopya mı?

fakat kopya çekemedm çnkü o konudan sorlmamşş...!!:ballchain::şerefe::şerefe::şerefe:

Para mı kopya mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Büyük Stres Kaynağı İş mi Para mı?

En Büyük Stres Kaynağı İş mi Para mı?

EN BÜYÜK STRES KAYNAĞI İŞ Mİ? PARA MI? Associated Press (AP) ajansı, uluslararası araştırma şirketi Ipsos’un desteğiyle 10 ülkede, insanların en çok neleri kendileri için gerginlik kaynağı olarak gördüğüne ilişkin kamuoyu araştırması yaptı. AP’nin haberine göre; araştırma, Avustralya, Kanada, Fransa, İtalya, Almanya, Meksika, Güney Kore, İspanya, İngiltere ve ABD’de 13-26 Kasım...
  2. eşinden gizli para biriktiren var mı?

eşinden gizli para biriktiren var mı?

eşimize nasıl davranmalıyız Sizce evliliklerde kadının eşinden gizli yada aşikar ama kendine özel bir bütçesi olmalı mı? Sizler kötü günler için nasıl tedbir alıyorsunuz bir kenara 3-5 kuruş koyuyor musunuz? Benim annemin her zaman gizli bir bütçesi olmuştur.:) Eşime güveniyorum gizli bütçe mi olurmuş diye düşünmeyin bence. Öyle bir zamandayız ki.. Her kadının kimsenin bilmediği bir parası...
  3. Aşk mı Para mı

Aşk mı Para mı

Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)
  4. Su Arıtma Cihazı Fiyatları kaç paradır bilen var mı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları kaç paradır bilen var mı

sağlıksız bulunan hazır su markaları yüzünden artık su içmeyede tırsıyoruz bunun için bende su arıtma cihazı almak istiyorum sizden de Su Arıtma Cihazı Fiyatları hakkında fiyat listesi rica ediyorum kızlar.
  5. Melekler, Hiç Kopya Çektiniz mi? Çekerken Yakalandınız mı?

Melekler, Hiç Kopya Çektiniz mi? Çekerken Yakalandınız mı?

anket soruları, kopya çektiniz mi, anket sorusu Sevgili melekler, hazır haftasonu, biraz eğlenelim diyoruz ve sizlere soruyoruz. Okul yıllarınızda hiç kopya çektiniz mi? Kopyanızı nasıl çekerdiniz? Peki çekerken hiç yakalandınız mı? Hadi bakalım, itirafları bekliyoruz... :D:D

Sayfayı Paylaş