Para Tılsım Serisi

Konu, 'Tarot Cards' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.230
  Beğenilen Mesajlar:
  901
  Ödül Puanları:
  113
  para sekizlisi para tılsımı onlusu kralı ikilisi

  PARA takımı hayattaki maddi yönle ilgilidir ve parayı temsil eder. Gerçekçi, pratik, somut ve maddi konuları ifade ederler. Yatırım, mal-mülk, iş ve eğitim de bunların arasına dahildir. PARA takımı toprak elementini temsil eder. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının özelliklerini taşır. Bu kartlarda azim ve hırsla, maddeye sahip olmaya yönelik çalışanlar görülür. [​IMG]
  PARA ASI

  Önünüze çıkan fırsatların değerini çok iyi bildiğinizi ve olanaklardan yararlaşmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu gösterin. Sizi mutluluğa ulaştıracak derin bir ilişkiye gireceğinizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Değerlendirmelerinizi kendiniz yapın.

  [​IMG]PARA KRALİÇESİ

  Elinizi attığınız her şey ters gidiyor. Bu da sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk hızını yitirmiş ve monotonlaşmış durumda. Yaşadığınız olaylar bunda oldukça etkili. Üreticiliğiniz durmuş ve ilişkiniz üzerinde baskı yapıyor. Bununla beraberinde gelen maddi sıkıntılar yaşamınıza negatif boyutlar yüklemiş durumda. Tüm bunlara rağmen kısa bir süre sonra bunları asacak ve eski mutluluğunuza döneceksiniz.

  [​IMG]PARA KRALI

  İsteklerinize ulaşmak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayıp kararlılıkla planlarınızı uygulamaya başlatabilirsiniz. Moralinizin yükseleceği ve kendinize olan güvenin artacağı bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canlı bir ilişkiyi haber verir. Sizi doyuma oluşturacak samimi bir ilişkiyi var olan ilişkinizi ise geliştireceğinize işaret eder. Aşırı heyecanınız ise zaman zaman tartışmalara neden olabilir.
  [​IMG]PARA ŞÖVALYESİ

  Yaptığınız islerden memnun değilsiniz. Tüm olanları değiştirmek istiyorsunuz. Bir süre sabırlı olun.Yapmak istediğiniz is değişikliği için doğru zamanda değilsiniz. Artık olanları bırakıp olacaklara bakmalı ve ona göre stratejiler geliştirmelisiniz.


  [​IMG]PARA PRENSİ

  Eğer güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Karamsarlıktan kurtulup, zorlukların ötesine bakmalısınız.


  [​IMG]PARA ONLUSU

  Partnerinizle beraberliğiniz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafından onaylanmıyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altında ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sıkıntıya girebilirsiniz.


  [​IMG]PARA DOKUZLUSU

  Parasal açıdan sıkıntılı ve zor günler geçireceksiniz. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsız davranışlarınızı ne yazık ki pahalı ödeyeceksiniz. Artık hayatinizi bir plan ve programa oturtmalısınız. Zor günlerin hakkından ancak böyle gelebilirsiniz.


  [​IMG]PARA SEKİZLİSİ

  Hedefleriniz çok uzun vadede gerçekleşebilecek. Bunun bilincinde olmak size ve islerinize istikrar kazandıracaktır. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artıracaktır. Parasal olarak da rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.


  [​IMG]PARA YEDİLİSİ

  Sizi maddi kayıplar bekliyor. emeğinizin karşılığını alamamakla karsı karşıyasınız. Bu durumun yaratacağı olumsuzluk sağlığınızı etkileyebilir.


  [​IMG]PARA ALTILISI

  Sabrınızı doğru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliğinizi göstermenin zamanı geldi. Sade, cömert ve yardımsever davranın. gerektiğinde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını ödeyecektirler.


  [​IMG]PARA BEŞLİSİ

  Size vaat edilenler gerçekleşmiyor. Adaletsizlikle karsı karşıyasınız. Sakin olmalısınız. Zaman içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz.


  [​IMG]PARA DÖRTLÜSÜ

  Parasal olarak rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Hırsınız, bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayın bu da sizi fazlasıyla yıpratacaktır.


  [​IMG]PARA ÜÇLÜSÜ

  İsteklerinizin size yeni bir tecrübe alanına, hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacağının farkına varın. Engelleri kolaylıkla atlayıp, sizi zenginleştirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanızı sağlayacak.


  [​IMG]PARA İKİLİSİ

  Yeni risklere gireceksiniz. Ancak bu sizi korkutmasın. Eğer kararsızlıklar yasarsanız bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atılmadan önce iyi düşünmelisiniz.
   
Para Tılsım Serisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kupa Serİsİ

  Kupa takımı kartları duyguların ifadesi taşır. Sevgi, aşk, aile ve yaşamımızın duygu kısmını temsil eder. Su elementine ait kartlardır. Dolayısıyla içinde hayal gücünü, yetenekleri, sosyal yaşamı, yaratıcılığı ve sanatı barındırır. Balık, Yengeç ve Akrep burçlarının özelliklerini gösterir. Duygusal dalgalanmalar ve hayaller kupa takımı kartlarının sembolizminde sıkça...
 2. KiliÇ Serİsİ

  Kılıç takımında ilk gözlemlenilenler mücadele, güçlükler ve sorunlardır. Kılıç, düşüncemizin iki tarafı olan negatif ve pozitifi temsil eder. Kaybetme, savaş, adaletsizlik, esaret negatif tarafı temsil eder. Oysa zafer, hak edileni alma, hayat mücadelesinde iyi bir yere gelebilme, engellerin üstesinden gelme, adalet düşüncelerimizde asıl yer alması gerek pozitif...
 3. Para -tilsim Serİsİ

  para prensi tarot para kraliçesi şövalyesi kraliçesi etkili tılsımlar PARA takımı hayattaki maddi yönle ilgilidir ve parayı temsil eder. Gerçekçi, pratik, somut ve maddi konuları ifade ederler. Yatırım, mal-mülk, iş ve eğitim de bunların arasına dahildir. PARA takımı toprak elementini temsil eder. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının özelliklerini taşır. Bu kartlarda azim ve...
 4. Garfield Serisi

  garfield serisi garfield serileri
 5. para!!!!!

  PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)

Sayfayı Paylaş