gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Para -tilsim Serİsİ

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

para prensi tarot para kraliçesi şövalyesi kraliçesi etkili tılsımlar
    PARA takımı hayattaki maddi yönle ilgilidir ve parayı temsil eder. Gerçekçi, pratik, somut ve maddi konuları ifade ederler. Yatırım, mal-mülk, iş ve eğitim de bunların arasına dahildir. PARA takımı toprak elementini temsil eder. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının özelliklerini taşır. Bu kartlarda azim ve hırsla, maddeye sahip olmaya yönelik çalışanlar görülür. [​IMG]
    PARA ASI

Önünüze çıkan fırsatların değerini çok iyi bildiğinizi ve olanaklardan yararlaşmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu gösterin. Sizi mutluluğa ulaştıracak derin bir ilişkiye gireceğinizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Değerlendirmelerinizi kendiniz yapın.

[​IMG]PARA KRALİÇESİ

Elinizi attığınız her şey ters gidiyor. Bu da sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk hızını yitirmiş ve monotonlaşmış durumda. Yaşadığınız olaylar bunda oldukça etkili. Üreticiliğiniz durmuş ve ilişkiniz üzerinde baskı yapıyor. Bununla beraberinde gelen maddi sıkıntılar yaşamınıza negatif boyutlar yüklemiş durumda. Tüm bunlara rağmen kısa bir süre sonra bunları asacak ve eski mutluluğunuza döneceksiniz.

[​IMG]PARA KRALI

İsteklerinize ulaşmak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayıp kararlılıkla planlarınızı uygulamaya başlatabilirsiniz. Moralinizin yükseleceği ve kendinize olan güvenin artacağı bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canlı bir ilişkiyi haber verir. Sizi doyuma oluşturacak samimi bir ilişkiyi var olan ilişkinizi ise geliştireceğinize işaret eder. Aşırı heyecanınız ise zaman zaman tartışmalara neden olabilir.
    [​IMG]PARA ŞÖVALYESİ

Yaptığınız islerden memnun değilsiniz. Tüm olanları değiştirmek istiyorsunuz. Bir süre sabırlı olun.Yapmak istediğiniz is değişikliği için doğru zamanda değilsiniz. Artık olanları bırakıp olacaklara bakmalı ve ona göre stratejiler geliştirmelisiniz.

[​IMG]PARA PRENSİ

Eğer güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Karamsarlıktan kurtulup, zorlukların ötesine bakmalısınız.

[​IMG]PARA ONLUSU

Partnerinizle beraberliğiniz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafından onaylanmıyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altında ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sıkıntıya girebilirsiniz.

[​IMG]PARA DOKUZLUSU

Parasal açıdan sıkıntılı ve zor günler geçireceksiniz. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsız davranışlarınızı ne yazık ki pahalı ödeyeceksiniz. Artık hayatinizi bir plan ve programa oturtmalısınız. Zor günlerin hakkından ancak böyle gelebilirsiniz.

[​IMG]PARA SEKİZLİSİ

Hedefleriniz çok uzun vadede gerçekleşebilecek. Bunun bilincinde olmak size ve islerinize istikrar kazandıracaktır. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artıracaktır. Parasal olarak da rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.

[​IMG]PARA YEDİLİSİ

Sizi maddi kayıplar bekliyor. emeğinizin karşılığını alamamakla karsı karşıyasınız. Bu durumun yaratacağı olumsuzluk sağlığınızı etkileyebilir.

[​IMG]PARA ALTILISI

Sabrınızı doğru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliğinizi göstermenin zamanı geldi. Sade, cömert ve yardımsever davranın. gerektiğinde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını ödeyecektirler.

[​IMG]PARA BEŞLİSİ

Size vaat edilenler gerçekleşmiyor. Adaletsizlikle karsı karşıyasınız. Sakin olmalısınız. Zaman içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz.

[​IMG]PARA DÖRTLÜSÜ

Parasal olarak rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Hırsınız, bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayın bu da sizi fazlasıyla yıpratacaktır.

[​IMG]PARA ÜÇLÜSÜ

İsteklerinizin size yeni bir tecrübe alanına, hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacağının farkına varın. Engelleri kolaylıkla atlayıp, sizi zenginleştirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanızı sağlayacak.

[​IMG]PARA İKİLİSİ

Yeni risklere gireceksiniz. Ancak bu sizi korkutmasın. Eğer kararsızlıklar yasarsanız bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atılmadan önce iyi düşünmelisiniz.

2. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Para -tilsim Serİsİ

emeğine sağlık

3. tılsım

tılsım Forum Okuru

bu benmiyim şimdi hihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;);););)

4. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sımdılık denemek ıcın yazdım

5. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bnede yazıyorum ama parmaklarım koptu bizim yazıcı malesef bozulmuş

6. sarımelek

sarımelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir boğa burcu olarak paranın herşeyi halledebileceğini düşünüyorum.Çalışıyoruz karşılığında para alıyoruz.Okula parayla gidiyoruz(yoksa okuyamıyoruz).Olurda sağlığınız bozuldu hastaneye gitmek için para ona para buna para,,,,,para herşey değil diyenler varsa da bence herşey....çünkü herşeyi onunla yapılıyor ve mutlu oluyoruz...

Para -tilsim Serİsİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Para Tılsım Serisi

Para Tılsım Serisi

para sekizlisi para tılsımı onlusu kralı ikilisi PARA takımı hayattaki maddi yönle ilgilidir ve parayı temsil eder. Gerçekçi, pratik, somut ve maddi konuları ifade ederler. Yatırım, mal-mülk, iş ve eğitim de bunların arasına dahildir. PARA takımı toprak elementini temsil eder. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının özelliklerini taşır. Bu kartlarda...
  2. Kupa Serİsİ

Kupa Serİsİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. KiliÇ Serİsİ

KiliÇ Serİsİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Garfield Serisi

Garfield Serisi

garfield serisi garfield serileri
  5. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)

Sayfayı Paylaş