gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Paralar Paralar :)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

Paralar Paralar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. paranın keşfi

paranın keşfi

paranın keşfi aha parayı buldum lan + o benim kaybettiğim para lan geri ver - hadi ordan lan bunu daha yeni keşfettim ben + ---------------------------- - sayın lidya halkı uzun çalışmalarımız sonucunda söz verdiğimiz gibi parayı bulduk halk : peki ne işe yarayacak kralım - artık her şey paralı olacak yol su elektrik ekmek vs vs... halk : kral eben varmı abi benim canım sıkıldı...
  2. Paradan Yapilanlar...

Paradan Yapilanlar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eski Paralar - Kullandığımız Türk Paraları

Eski Paralar - Kullandığımız Türk Paraları

eski paralar türk paraları eski paralar hakkında bilgi türklerin kullandığı eskiden şimdiye kadar hangi kullandık
  4. aşkmı??? paramı???

aşkmı??? paramı???

evet kızlarr Aşkmı??? Paramı???
  5. Eski paralar para eder mi?

Eski paralar para eder mi?

İzmir’de koleksiyoncuların ilgi gösterdiği Atatürk resimli paralar servet ediyor. 1925 yılında basılan ve piyasada kullanılmaya başlanan, üzerinde Atatürk’ün resmi bulunan 500 ile 1000 liralık banknotların fiyatı 10 bin ile 16 bin lira arasında değişiyor. Atatürk’ün silah arkadaşı eski Cumhurbaşkanı ve başbakanlardan İsmet İnönü’nün resmi bulunan ve daha sonraki yıllarda basılan 100 liralar...

Sayfayı Paylaş