gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

...Paramparca bir hayat istemiyorum....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] sevenload.com

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ...Paramparca bir hayat istemiyorum....
    emeğine asağlık canım

...Paramparca bir hayat istemiyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir uçurum olmuş hayat.

Bir uçurum olmuş hayat.

Her an her saniye o amansız uçurumdan yuvarlanma riski ile karşı karşıya yaşıyoruz... Bir yarışın içinde buluyoruz ansızın kendimizi, yaşamaya başladığımız ilk andan itibaren... Amacı sadece yaşamak olan, ödülü olmayan bir yarış bu. Nerde, ne zaman, nasıl yönlendireceğimizi biz bile bilemeyiz bazen yaşamımızın. Bir anda bütün her şey değişiverir, biz ne olduğunu bile anlamadan... Şans güler...
  2. | Hayatın Bir Kitap OLsaydı |

| Hayatın Bir Kitap OLsaydı |

Hayatın Bir Kitap Olsaydı Bir kitap olsaydı hayatın, kütüphanenin neresine koyardın? Tarih kitapları mı, roman mı, biyografi mi, şiir mi? Göze çarpan bir yerde mi dursun isterdin yoksa dikkatli bakanların bile göremeyeceği bir yerde mi? Sık sık açıp okur muydun? Yoksa ara sıra tozunu almaktan ibaret mi olurdu ilişkin hayatını yazdığın kitapla? Yaşamda güzel şeyler yaptıysan, insan gibi...
  3. :::Bir çok şey istemiyorum aslında:::

:::Bir çok şey istemiyorum aslında:::

ruhum uzaklarda salınıyor.. bıseylerın pesınde kosmakla gecıyor sankı hayatım.. huzursuzlugum hırcınlıgım aslında kendımı anlatamamamdan dan.. hayatıma sureklı bırılerı gelıp gelıyor kımılerı gelerek kımılerıde gıdısıyle baştan yakıyor canımı.. ama ben hırcbır soluga karıstırmıyorum solugumu.. huzne yer vermemeye calısıyorum saatlerımın ıcınde.. ama ya ben daha buyumemıssem? ya hala sana...
  4. hayat bir salıncaktır...

hayat bir salıncaktır...

Ona doğduğumuz andan itibaren bineriz ve sallanmaya / yaşamaya başlarız. Küçükken çok hızlı sallanamadığımız için pek bir şey göremeyiz dünyaya dair. Bu yüzden mi yoksa bildiğimiz tek şey olduğu için mi bilinmez ama sürekli ağlarız. Ellerimiz ilk olarak gözyaşını keşfeder. Sonra ellerimizi keşfederiz gözlerimizle, sonra ayaklarımızı. Ayaklarımızı keşfedince daha bir hızlı sallanmaya /...

Sayfayı Paylaş