gebe
  1. pınar

pınar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

parasal durum

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında pınar tarafından paylaşıldı.

handanca neolur banada bak parasal durumum neolacak bide genel olarak baktırmak istiyorum

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
  3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
parasal durum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Dur Dur

Grup Hepsi - Dur Dur

Dur dur yavaş ol biraz Çekil geri dur biraz Evet seçtiğim sensin Hedefe kilitlendim, belki harika olur Elin tenimi bulur Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Dur dur daha değil dur dur Sana olan aşkım herkesi kudurtur Önce beni anla olacak zamanla Bu sözüme sevinip,şımarıp,fazla yayma Şimdi sokulda anlat Biraz kendini parlat Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Gördün hiçte zor değil Olur...
  2. Emrah - Dura Dura

Emrah - Dura Dura

Kaçma benden bu kadar, nereye kadar Hasret seni yakalar beni yaralar ah Bi tutsam elinden ah, gitsem sonuna kadar Senden başka kimim var, bak herşeyim var Sorma sevdan ne kadar nereye kadar ah Bi gelsen ardımdan, gitsek ölümüne kadar Yanıyorum ya habibi, bana senden fayda yok Yolla şu tabibi, yüreğimde derman yok Birgör şu halimi, bana aşktan hayır yok Yolla şu katibi gözlerimde ferman yok...
  3. Evlilikte aile içi parasal konuları nasıl aşabiliriz

Evlilikte aile içi parasal konuları nasıl aşabiliriz

evlilikte paranın önemi Ah bu parasal konular her ailede zaman zaman bu sorun karşımıza çıkıyor yapacağınız en önemli şey takım olmak, beraberce parasal sorunların üstesinden gelmek... Çiftlerden biri diğerinden habersiz para biriktiriyorsa? "Para biriktiriyor ve bana hiç bilgi vermiyor." Çiftlerden biri fütursuzca harcama yapıyorsa? "Parayı kazanan benim. O ise oyuncaklar,...
  4. Burcunuza Göre Parasal Durumunuz Ne Alemde

Burcunuza Göre Parasal Durumunuz Ne Alemde

Bazılarımız parayı hiç elimizde tutamayız biriktiremeyiz ama bazılarımız bu konuda çok ustadır... Peki para harcama ve kazanmanında burçlarla bağlantılı olduğunu biliyormuydunuz melekler... Daha fazla para tutmak için neleri düzeltmek neleri geliştirmek lazım...İşte cevabı :tik: Koç - Para 21 Mart - 19 Nisan Koç kendi ve hayatı üstüne kumar oynayacak kadar riski sever.Girişimci bir...
  5. 2012'de Terazileri parasal konularda neler bekliyor?

2012'de Terazileri parasal konularda neler bekliyor?

hanımlar acaba 2012'de Terazileri parasal konularda neler bekliyor? bu konuda bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.

Sayfayı Paylaş