gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ParaSı FazLa GeLenLere:)

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ParaSı FazLa GeLenLere:)

ilginç düşünceye sahip insanlar var ama paraların gerçek olması biraz zor bence akıllıca bir iş değil
    emeğine sağlık canım...

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar fazla paraları varmış böyle :) ellerine sağlık canım :)

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kesın yolda bulmuslardır parayı:):):):)
    emegıne saglık

ParaSı FazLa GeLenLere:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simit parası

Simit parası

SİMİT PARASI Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla...
  2. Koca Parası

Koca Parası

Karikatürlerim mizahta yeri çok büyüktür. Kimi zaman güldürücü, iğneleyici ve düşündürücü olabilirler. Ama hepsinde güldürü unsuru vardır:)
  3. Yağmurla Gelenler....

Yağmurla Gelenler....

yağmurla ilgili çocuk şiirleri YAĞMURLA GELENLER ... Bu sabah yağmur var İstanbul'da Gözlerim dolu dolu oluyor bilinmezliğe. Anne sözü dinler gibi masum, Ağladım bu sabah, İstanbul'da... Bu sabah yağmur var İstanbul'da , tıpkı şarkıda söylendiği gibi. Şimdilik ince ince yağıyor yağmur. Hava bulutlu, gri ve puslu. Vapurlar geçiyor, denizde nazlı nazlı süzülüşlerini seyrediyorum.Karşıda,...
  4. vay başıma gelenler vay

vay başıma gelenler vay

herşeye maydonoz renesmenin başına gelenler küçükken bekar amcamın odasına girdim ve ortalığı iyice karıştırdım bir dergi buldum defter sanıp bir açtım ki ne göreyim.artık siz anladınız:uhh:

Sayfayı Paylaş