gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Parçalıyorum Seni , Kanıyor Herbir Yanım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Gece bile fazla bu akşam bana… Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım.. Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…
    Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden…
    Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…

Gülüşünü anımsıyorum…
    İçim burkuluyor…

Sensizliğe alıştırırken günlerimi, şimdi ne gerek vardı ki sana ? Düşüncene bile tahammülü yok yüreğimin..
    Silebilsem yüzünü, gözlerimden…

Ne acı…Seni hiç unutamamışım ki ben…Eskiyen eşyalarım arasına saklamışım yaşanmışlıkları...Ertelemişim sensizliği bile bile…

Şimdi…Ne şarkılar, ne satırlar dolusu cümleler..Hiçbiri iyi gelmiyor sensizliğime..
    Belki, çığlıklarımı susturmasam, ağlasam yağmur misali damla damla…Kimbilir, unutulursun belki ozaman…

O an, duygularıma baş kaldırıyorum…Bakıyorum gökyüzüne, bırakıyorum çığlıklarımı yıldızlara doğru…
    Atıyorum seni özleyen her bir parçamı…Yüreğimi arındırıyorum fazlalıklardan…
    Bu kadar kolay olmamalı…İçimdeki ses, seni çağırıyor her darbemde…

Durmuyorum…Parçalıyorum seni…Kanıyor her bir yanım...

Parçalıyorum Seni , Kanıyor Herbir Yanım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Seni Buldum ya

Orhan Gencebay - Seni Buldum ya

aşkmıdır bu bilemiyorum sevdim ama diyemiyorum orhan gencebay bilemiyorum orhan gencebay aşkmıdır bu aşk mıdır sevdim ama diyemiyorum aşk mıdır Bir meçhul aleme giderken dünya Belki bir gerçeğiz belki de rüya Seni buldum ya seni buldum ya Olsak ta hem gerçek hem rüya Aşk mıdır bu bilemiyorum Sanki sensiz yaşamıyorum Sevdim ama diyemiyorum Sensiz olamıyorum Dünyaya yeniden gelmiş gibiyim...
  2. var ya seni....

var ya seni....

Sana bugün bir şiir yazdım İçinde sen vardın Seni yazdım En incesinden kelimelerle Yüreğimi boşalttım Küçücük sayfaya Sana söyleyemediğimi ve Hissettiklerimi Bir bir anlattım Duyar mısın sanki sesimi Duyar mısın içimdeki Sessiz çığlığı Duyar mısın bilmem Sensizliğimin acısını Boş ver duyma sen beni Boş ver hissetme Seni içimde hissettiğimi Sahi bilsen ne ki Bir yarım sigaram Bir şişe biram Bir...
  3. Sende gittin ya

Sende gittin ya

sende gittin ya gözlerimden şarkı sözü sende gittin ya gözlerimden sözleri yar şarkı sözü yar sözleri Bu yazıya nerden başlasam; sonu sana çıkacak biliyorum! Sen'li cümleler dolacak gözlerime... Gülüşünü yazmak isteyecek içiM yapamayacağım... O kadar güçlü değilim çünkü..Sende biliyorsun bunu!!! Bende baştan sona seni yazarım o zaman.. Sen... diye başlayıp, sen... diye bitiririm...
  4. Kargo - Senle Ya Da sensiz

Kargo - Senle Ya Da sensiz

Kargo - Senle Ya Da sensiz Sen mi hayatla oynuyorsun Yoksa hayat mı senle Burada neden bulunuyorsun Durma oyna kendinle O ince çizgide Senle ya da sensiz Dünya döner durur Senle ya da sensiz Dünya döner durur Sen mi sabırla bekliyorsun Yoksa hepsi mi eğlence Sorma cevabı biliyorsun Durma oyna kendinle O ince çizgide Senle ya da sensiz Dünya döner durur Senle ya da sensiz Dünya döner...
  5. senin olmanın en güzel yanı

senin olmanın en güzel yanı

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ”Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun? Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek....

Sayfayı Paylaş