gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Pardesü

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada pardesü görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah ve diger vatandaslar için ucuzluk ve bolluk ile tabir edilir. Rüyada yeni bir pardesü giymek; bozulmuş olan işlerinizin yeniden yoluna gireceğine ve yakalanmış olduğunuz hastalıktan kısa bir süre içinde kurtulacağınıza işarettir.

Pardesü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesettürlere pardesü

Tesettürlere pardesü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  3. Pardesü Modelleri 2013 süperler

Pardesü Modelleri 2013 süperler

Pardesü Modelleri pardesü modelleri pardesü almanya spor modelleri 2009 pardüse almanya dünyasi
  4. Genç Bayanlara Özel Pardesüler

Genç Bayanlara Özel Pardesüler

genç pardesü modelleri genç pardesü pardesüler markaları modelleri 2011 pardesü, modelleri, narede satılır, marka modeller, genç bayanlara özel pardesüler burada Yaşları daha genç olan bayanlara hitap eden pardesü modelleri hanımlar..
  5. 2011 tunik pardesü modelleri

2011 tunik pardesü modelleri

tunik pardesü modelleri 2011 tunik, 2011 tunik modelleri, şık, modern tunikler melekler için. güzel modeller uzun pardesü sevmeyenler için.ben şahsen bu tarz modelleri seviyorum biraz büyük adımlıyım uzun pardesüde ayaklarım dolaşıyo:)

Sayfayı Paylaş