gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Pardon! Seni Seviyorum - Scusa Ma Ti Chiamo Amore

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tür : Romantik
    Gösterim Tarihi : 26 Eylül 2008
    Yönetmen : Federico Moccia
    Senaryo : Luca Infascelli , Chiara Barzini , Federico Moccia (Kitap)
    Yapım : 2008, İtalya

Oyuncular

Raoul Bova (Alex) , Michela Quattrociocche (Niki) , Riccardo Sardonè ( Marcello Santi) , Francesca Antonelli (Susanna) , Francesco Apolloni (Pietro) , Cecilia Dazzi (Simona)
    30’larının başlarındaki Alex, işi için savaş verdiği ve uzun bir ilişkiden yeni çıktığı bir dönemdedir. Bir sabah işe giderken yolda motosiklet kullanan Niki’ye çarpar ve beklemediği bir anda gerçek aşkla tanışır.

17 yaşındaki Niki, Alex’in düzenli hayatına yıldırım gibi girer ve yaşının verdiği masumiyet ve yaşına göre şaşkınlık veren bilmişliğiyle Alex’i alt üst eder. Niki, Alex için yıllardır birliktelik sürdürdüğü sıkıcı hayatından kaçış olmuştur. Ama Alex'in eski düzeninin verdiği güvene karşılık bu çiftin aşkı dayanabilecek midir?

İtalya'da süperstar muamelesi gören Moccia'nin üçüncü romanından uyarlanan film, İtalya'da gişe rekorları kıran, umut dolu, gerçek aşka inanan romantik bir çalışma.

Pardon! Seni Seviyorum - Scusa Ma Ti Chiamo Amore konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Seni...

Seviyorum Seni...

seni seviyorum Seviyorum Seni, Ekmeği tuza banıp, Banıp yer gibi... Geceleyin ateşler içinde uyanarak, Ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi...
  2. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...
  3. Seni Seviyorum!!!

Seni Seviyorum!!!

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... ''''Seni seviyorum'''' öyle ''''Kendine iyi bak'''' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... Birine ''''Seni seviyorum'''' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu...
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş