gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Parfüm Astım Hastalığını Tetikliyor!

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

parfümün zararları, astım sebepleri, astım nedenleri

Sevgili melekler, gerek ülkemizde gerekse dünyada ne yazıkki hızla yayılan astım hastalığının bir numaralı düşmanlarından biri parfümler. Yaz kış kullanılan parfümler ne yazıkki astımı tetikliyor. Parfümlerin çoğu güvenli olarak lanse edilse de alerjik bünyelilerde özellikle keskin kokulu olan parfümler astımı tetikleyebiliyor. İşte Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Nur Kaşkır'ın konuyla ilgili uyarıları...

astım.jpg

Parfüm Astım Hastalığını Tetikliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz siz olun terliyken asla parfüm kullanmayın!

siz siz olun terliyken asla parfüm kullanmayın!

rebull parfüm red bull parfüm Terli vücuda sıkılan parfüm deodorant gibi her türlü madde vücutta mantar ve çok çeşitli deri hastalıklarına neden oluyor. Aşırı terlemenin mantar ve deri hastalıklarına neden olduğunu belirten uzmanlar, terli vücuda deodorant sıkılmaması uyarısında bulunuyor. Uzmanlar ayrıca, elbise üzerine parnfüm sıkılmasının da istenmeyen sonuçlara yol açacağına dikkat...
  2. Parfüm ve Astım!..

Parfüm ve Astım!..

parfüm ve astım, ilişkisi, zararları, riskleri, astım krizleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle bayanların vazgeçilmez tutkusu olan parfümler,bazen sağlık açısından tehlike saçıyor. 3 Mayıs Dünya Astım Günü nedeniyle astımın artışına dikkat çeken Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Nur Kaşkır, sanayileşme ve modern yaşam tarzının hastalığın artışını...
  3. Astım Hastalığı ile Doğum Yapmak

Astım Hastalığı ile Doğum Yapmak

astım hastalığı, doğum, astımlı anne, neler yaşar, neler yapmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekeler, Astım hastalığı, tüm hamile kadınların hemen hemen % 1 ‘ini etkiler. Eğer astımınız varsa hamile kal*ma aşamasında ve hamilelik sırasında, krizleri başlatan etmenlerden özellikle uzak durmaya dikkat edin. Hamile kal*madan önce astımı kontrol altına almaya...
  4. Sıcak Hangi Hastalıkları Tetikliyor?

Sıcak Hangi Hastalıkları Tetikliyor?

sıcağın zararları, yaz hastalıkları, sıcağın tetiklediği hastalıklar Sevgili melekler, yaz geldi, kavurucu sıcaklar başladı. Yazın gelişiyle birlikte yaşlılar, çocuklar ve kronikleşmiş hastalıkları olanların son derece dikkatli olması gerekiyor. Zira tedbirsizce güneş altında gezmek, hastalıklara ve sonu kötü bitecek durumların meydana gelmesine sebep olabiliyor. Aşırı yaz...
  5. Astım Hastalığını Tetikleyen Unsurlar

Astım Hastalığını Tetikleyen Unsurlar

astım nedir,astın nedenleri nelerdir,,astım belirtileri nelerdir,astım tedavisi,astım hakkında bilgiler Astım; solunum yolları ile vücudumuza giren uyarıcıların solunum yolunu oluşturan bronşları şişirmesi, kasılması, balgam gibi yapışkan sıvılar ile solunum yollarının tıkanması ve nefes alış verişinin zorlanmasına neden olan solunum yolu hastalığıdır. Bu solunum yolu hastalığının...

Sayfayı Paylaş